Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen netes oldalon találhatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen netes oldalon találhatnék barátnőt ha nagyon zárkózott vagyok?

Figyelt kérdés
Élőben szerintem esélytelen, pedig ott biztos könnyebb valakit találni mint neten. Tindert szoktam használni eddig semmi siker.
2020. szept. 27. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tinderen kva jóképűnek és jó testűnek kell lenned ahhoz, hogy akár egy 5/10-es külsejű nő szóba álljon veled.
2020. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szociális fóbia nem zárkózottság. Pszichológus!
2020. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz emberekkel beszélgetést kezdeményezni, kapcsolatot teremteni, akkor mentális beteg vagy, kérdező, párkapcsolatra meg, jelenlegi állapotodban teljesen alkalmatlan.
2020. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem NE társkeresőn.

Keress fb-on helyi csoportokat. XY környéki kutyások, xy megyei hobbikertészek, fotósok, környezetvédők, meg millió hasonló van. Ha nincs, akkor csinálj. 😉 Ott hozzá tudsz szólni egy-egy témához, van is egyből közös téma, könnyebb megszólítani, aki tetszik, és így hamarabb kialakulhat egy privát beszélgetés. Könnyebb is ismerkedni, mert mindenki saját fotóval, saját profillal van fent. Azért helyi csoportokat keress, mert távkapcsolatba felesleges bonyolódni. Érdemes olyat keresni/létrehozni, ahol aktívak a tagok, és van jó ok személyesen találkozni, pl. Szemétszedés, kirándulás, workshop, stb.

2020. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: na, ez például egy nagyon jó ötlet. Csak ehhez ugye kezdeményezőkészség, meg némi kreativitás kell. Kérdés, hogy a kérdező rendelkezik-e ilyen tulajdonságokkal.
2020. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!