Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz dolog úgy élni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz dolog úgy élni hogy szeretnék kapcsolatot de nem tudok, nem merek kezdeményezni a lányoknál?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat szomorú vagyok emiatt. Unalmasan telnek a napjaim, mert nincs lány az életemben akivel el lennénk. Úgy érzem már így is nagyon elvesztegettem az időmet, de nem akadtam össze egy olyan lánnyal sem, mert ha tényleg látom rajta hogy bejövök és olyan a helyzet akkor lehet meg merném szólítani.

Mindjárt 24 leszek és senkim nem volt. Ezt az első lépést nehéz megtenni utána már könnyebb ha megvan a szimpátia, érdeklődés.


2020. szept. 27. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Uncsi.
2020. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Aki gyáva, és nem mer kockáztatni (csak biztosra menni), az lélekben nem felnőtt ember, és megérdemli a sikertelenséget. Az élet bármely területéről is legyen szó.
2020. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és nem a levegőbe beszélek, hanem saját élettapasztalatból. Előző voltam.
2020. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha valaki biztosra megy? Bár néha szoktam kockáztatni, mégis inkább a biztosat favorizálom.
2020. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!