Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerényebb jövedelmű fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerényebb jövedelmű fiúk, hogyan dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés

Hogyan tudtok túllépni azon, hogy az anyagi helyzetetek miatt, hátrányból indultok a nőkkel való ismerkedés terén?

Illetve, ha sikerül is ismerkednetek, mert jól néztek ki, meg van dumátok, de nincs más. Sétáltok a plázában, de nem nem tudtok bemenni a boltba, pedig látod, hogy a barátnődnek tetszik az a cipő, ez milyen? Vagy amikor beültök a 17 éves, olcsó kocsiba, miközben mások meg jó kocsikkal járnak.

Vagy az milyen, amikor tényleg nem bántásból, de korrektül megmondja a lány, hogy veled nem lehet jövője, mert kevés vagy egy család eltartására?



2020. szept. 27. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki csóró, annak komolyan az a legnagyobb baja, hogy nincs csaja? De komolyan kérdezem. Csak így belegondolok, ha nekem nem lenne pénzem, akkor nem a nőkeresés lenne az a dolog, amin törném a fejem...
2020. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Soha de soha az életben nem volt sem hátrány sem előny a pénzem mennyisége az ismerkedésnél. Ahhoz túl érdekes személyiség vagyok, hogy ez érdekelje őket.
2020. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 acelsziv ***** válasza:
87%

Érdekes. Semmim nem olt amikor összejöttem a feleségemmel de ez őt nem zavarta. Ott voltam neki Én nekem meg Ő. A többit közösen teremtettük elő.

Szóval a kérdésed csak nyafogás.

2020. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
"Vagy az milyen, amikor tényleg nem bántásból, de korrektül megmondja a lány, hogy veled nem lehet jövője, mert kevés vagy egy család eltartására?" - akkor hálát adok a világmindenségnek, hogy megmentett egy szörnyű kapcsolattól. Soha sem vágytam a "férfi = családfenntartó" típusú konzervatív családba, kapcsolatba, nálam eleve csak a két keresős család jön szóba.
2020. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
"Hogyan tudtok túllépni azon, hogy az anyagi helyzetetek miatt, hátrányból indultok a nőkkel való ismerkedés terén?"- ja, ilyen hátrányt meg soha sem tapasztaltam... a párommal akkor jöttem össze konkrétan, amikor munkanélküli voltam. A ketyegő biológiai órájú hölgyek meg soha sem tartoztak a célcsoportomba.
2020. szept. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Ahelyett, hogy ezen sirankozol, gondolkozz azon, hogy hogyan kereshetnél több pénzt. (Tanulás stb) Ne a nő keresés legyen az első...
2020. szept. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
#6, ezzel férfiként abszolút nem értek egyet, az ember találja meg előbb a társát, aztán építsék fel együtt a közös egzisztenciájukat. Ha már adott az egzisztencia, akkor mi a fenének komoly kapcsolat? Hogy belefuss egy golddigerbe, vagy egy ketyegő biológiai órájú nőbe, aki beleül a készbe, majd 1-2 éven belül szül "neked" kicsike babukát - és rögvest ugyanúgy magadban leszel, csak a kötelezettségeidből lesz még több...
2020. szept. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Csóró voltam amikor a párom megismertem. Többed magammal albiban, autó helyett BKV bérlet stb. Viszont egy szemernyivel sem éreztem magam kevesebbnek másoknál. Most már úgymond nem panaszkodom. S eszem ágában sem lenne "lecserélni" a párom egyetlen pénzéhes golddiggere sem.
2020. szept. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Én nem indulok hátrányból, a magad nevében beszélj!
2020. szept. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"beültök a 17 éves, olcsó kocsiba, miközben mások meg jó kocsikkal járnak"


XDDD


Ha van pénzed egy bármilyen autó fenntartására, akkor nem ismered mi az igazi szegénység.

2020. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!