Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok közül is vannak olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közül is vannak olyanok akinek nem volt kapcsolatuk és már 20 felettiek?

Figyelt kérdés
Aki ebben a helyzetben van akár fiú akár lány annak minden esetben a kinézete az oka?
2020. szept. 28. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon ritka az olyan, ráadásul 100% (nem 99, hanem 100) hogy lelki roncs az olyan. Akkora a kereslet a nőkre, hogy ebben a társadalomban normális esetben ez lehetetlen.
2020. szept. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak. Az esetek 99%-ában semmi köze a kinézetnek egyik nemnél sem ehhez. Aki nem nyitott, nem ismerkedik, annak nem lesz párkapcsolata, a megfelelő ellenkező nemű nem fog becsöngetni, hogy téged akar.
2020. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Köszi #1, lelkironcs azért nem vagyok. Hülyeséget nem kellene írni mintahogy általánosítani sem.


Nem csak a kinézet az oka, sőt, hanem sokkal inkább a hozzáállás kérdése. Én nem állok készen kapcsolatra, még magamra is alig van időm, nem hogy egy másik emberre. Bizalomhiányom is van igen de ettől nem gondolom magam lelkironcsnak, sőt, alapjáraton életvidám ember vagyok.


22/L

2020. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

"Én nem állok készen kapcsolatra, még magamra is alig van időm, nem hogy egy másik emberre. Bizalomhiányom is van igen "

Mondom én, hogy egy lelki roncs vagy, mit kell ezen szépíteni?

Azért nincs pasid, mert lelkileg nem vagy rendben, nem azért mert nem lehetne. Gondolom száz meg ezer jelentkező lenne. Csak a gond veled van, a beteg lelkivilágoddal.

2020. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, csúnya vagyok és csendes is.


21 L

2020. szept. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lelki roncsnak én se mondanám magam de valóban nekem vannak gondjaim.
2020. szept. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok minden miatt nem volt. Csúnya is vagyok, a személyiségem sem tökéletes, lelkileg is vannak bajok, nem is akarok igazából kapcsolatot, meg nem is kellek senkinek (de ez egyértelmű, nyilván nem).
2020. szept. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

A leghangsúlyosabb oka igenis a kinézet. Vannak jelentkezők, ja... Nálam pl. a "legminőségibb" mind közül egy több mint 11 évvel idősebb, bárkit (pl. anyjakorú exrúdtáncost, roma lányt stb.) megdugó, de engem még így is csak szigorúan titokban megdugni akaró, szakmunkásképzőt nagy nehezen elvégzett, megjelenését tekintve sem egy nagy eresztés fickó. Ennél csak lejjebb van. Sokkal lejjebb. Mondjuk szerencsére legalább nem állnak sorban, csak elvétve találnak be.

Ehhez képest látom én is, hogy a szép, vonzó nők körül mi zajlik. Náluk tényleg vannak jelentkezők. Lépten-nyomon, kb. bárhol, ahol megjelennek, és nem csak a legalja kategória.

2020. szept. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
#4: tudod kid a lelkironcs. Olyan kva jó, hogy így ismeretlenbe séretgetsz embereket. Szerintem inkább neked vannak komoly bajaid, ha idegen emberekre vetíted ki a saját bizonytalanságot.
2020. szept. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
9-esnek valószínűleg betaláltak a dolgok
2020. szept. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!