Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ennyire nem veszik komolyan a társkeresést Tinderen?

Figyelt kérdés

Nem ragozom a szót: 50km-es körzetemben csak egy csekély százalék van, aki értelmes ember módjára kitöltötte a bemutatkozót (érted a szót? :DD).


Így hogy akar valaki bármit is találni, ha még azt sem írja ki, hogy mit keres?


Értem én, hogy kép nélkül is lesz több tíz match, de ha valaki valóban komolyat akar, az miért megerőltető, hogy egy kis bizalmat adjon a komolyat kereső férfiaknak, hogy érdemes nála kezdeményezni és nem autista (tud írni, kommunikálni)?


Ritka esetben szoktam bio-nélkülire ráirni (ha tényleg valamivel megfog), de pont a minap futottam bele egy ilyenbe, és egyszerűen pár üzenet után inkább lezártam a dolgot (helyesírás FTW). :DD


Sőt: soknál annyi van kiírva, hogy "ha nem írsz rám, minek matcheltünk?".


Nyílván nem írnak rá, azért van több normális értékrendű férfi is, akinek nem csak a kép a fontos, és inkább nem esik hasonló kudarca.


Nemtől függetlenül, mit gondoltok erről? Kicsit sem szeretném bicskanyitogatóként feltüntetni a kérdésemet (a nőkhöz vonzódom, csak kicsit kiábrándultam ebből ebből a folytonos zsákbamacskazásból h "na most milyen egyén fog visszaírni?"), ezért nőként mi a tapasztalatotok a férfiak bemutatkozó kitöltési arányáról? Miért nem töltitek ki?


2020. szept. 29. 06:08
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszem, hogy a bemutatkozás ennyit jelentene. Rengetegszer beszélgettem már részletes, szellemes bemutatkozással rendelkező férfiakkal, akikről beszélgetés során pár mondat után kiderült, hogy érdektelenek, unalmasak, primitívek és képtelenek (nem akarnak?) egyszavasnál hosszabb mondatokban kommunikálni. Gondolom csak másolták valahonnan a bemutatkozó szöveget, vagy egy kevésbé primitív haverjuk megírta nekik.

Szerintem az érthető, ha nem írja ki valaki, hogy mit keres. Ha mondjuk komoly kapcsolatot, abban nincs semmi gáz, de azt pl nem sokan írnák ki egy nyilvános platformra, ahol egy rakás ismerősük is megtalálhatja őket, hogy szexkapcsolatot vagy szeretőt keresnek. Nem hiszem, hogy olyan nagy áldozat megkérdezni, hogy mit keres, aztán elköszönni és lelépni, ha nem azt, amit te.

2020. szept. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Mikor fent voltam, nekem mindig ki volt töltve. Hát, ne tudd meg, mit kaptam azért, mert ki mertem írni nem bántó stílusban, hogy csak 180cm-nél magasabbak írjanak.

Írtam magamról is, ès arról is, kit keresek milyen célra.

Kénytelen vagyok azt gondolni, hogy vagy nem olvasták el, vagy elolvasták, csak lesz*rták. Nem tudom, melyik a rosszabb. Vagy elolvasta az illető, és rám tàmadott, hogy miért 180, miért nem adok esélyt, miért így, miért úgy, vagy amikre ott volt a válasz leírva, azokat kérdezte meg. Nekem meg ebből lett elegem.

Egy szó mint száz, hiába volt kitöltve, hogy ezzel szűrjek, nem igazán sikerült. A kitöltés ellenére próbálkoztak laza kapcsolattal, ès alacsonyabb pasik is. Nem tudom, mit gondoltak. Szerintem semmit, mert agyuk nulla.

Ja, és a férfiaknak a legritkább esetben volt kitöltve, abból sem derült ki számomra semmi érdemleges.

2020. szept. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudnak írni magukról semmit, mert nincs személyiségük. Sorozatgyártott tucatribik.
2020. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Ahhoz hogy egy pár összetett mondatot tudj magadról írni azért egy minimális intelligencia szükségeltetik. Azért lássuk be, a kérdésben említett csoport tagjai többségében fájdalmasan primitívek.
2020. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Jaja, nem tudják magukat jellemezni mert nincs bennük semmi. De még mindig jobb mintha az utazás, olvasás, színház triumvirátust hangoztatnák.
2020. szept. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ér-e valamit, de mindenkinek adok egy zöld pipát. Jó látni, hogy azért van egyetértés.


#1:

Nekem is volt jó beszélgetésem egy teljesen üres profilú lánnyal, de igazából a sok negatív tapasztalat miatt adódott a kérdésem.


Egyszer vagy nem tudtak helyesen írni, nem volt témájuk, vagy épp csak egyoldalú volt a kommunikáció (a jól megszokott férfi a HR, a nő az álláskereső jellegű interjú kérdezz-felelek felállás).


#2:

Örülök, hogy hallhattam női véleményt. Egy magasság kiírása szerintem tök jó, mert az értelmesebbet tájékoztatod vele. Persze, azokkal nem tudsz mit tenni, akik vaktából mindenkit jobbra tolnak, nekik édes mindegy kivel kerülnek párba.


----


Itt alakul a kavar, hogy nincs időm sok beszélgetést kialakítani, szóval néha jó lenne nem zsákbamacskázni és tényleg arra fókuszálni, aki egy kapcsolatra valóban érdemes. 😀

2020. szept. 29. 09:33
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt kinn egy egész alakos kép, amin az arcom is látszott (nagyon szolid smink volt rajtam).

Adatlapon, a lakóhelyem, korom, mit keresek (normális kapcsolatot), magasságom volt kitőltve és még volt adva, hogy van gyerekem.

Énsem írtam bemutatkozó szöveget.

Sokan az adatlapom se olvasták el, később meg miután jót beszélgettünk (volt pár ilyen), akkor jött a meghökkenés, hogy "ja, hogy van gyerek".

Szóval nem láttam értelmét kiírni egy bemutatkozó szöveget, amikor másodszor regisztráltam.

Igy is volt pár normálisan induló levelem.

Én meg a pasikat nem értem, nem akar pénzéhes nőt, de azért pózol valami autóval (ami nem is az ővé), tele van nyaraló képpel, stb... Arról ne is beszéljünk, hogy oké egész alakos kép, de mindek kell feszíteni (pláne a semmit).

Szóval sok férfinak is hiányos az adatlapja.

Sztm a mit keres a másik, nem egy bonyolult kérdés.

Aki tud komunikálni, az bemutatkozó szöveg nélkül is tud.

Sztm az sem jó, hogy egy nyálas szöveget rák ki valaki vagy leír magáról mindent.

N

2020. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok és csak egy egysoros "menő", lazaságot sugárzó duma van kirakva a bemutatkozó szövegembe, plusz még ezen kívül a magasságom.


Mindeközben pedig párkapcsolatot keresek. Azért nem hiszek a bemutatkozó szövegben, mert az csak egy monológ vagy fogalmazás, amit mindenki hosszú percek, órák agymunkájával tökéletesre fejleszthet és csak azt mutatja meg, amit nagyon láttatni szeretnénk. A kölcsönös beszélgetésben hiszek (előbb a chatben, majd később élőben), mert ott élőben kell jó esetben reagálni a másikra, nincs több órás gondolkodási idő, mint a bemutatkozó szövegnél. Ott jobban meglátszik az ember maga. Aki tud kommunikálni, az bemutatkozó szöveg nélkül is tud majd match után. Nem ezen a bemutatkozó szöveg szintjén fogok szelektálni.

2020. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te legalább láttál olyat, aki kitőltötte.
2020. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!