Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevesebbnek nézek ki a koromná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbnek nézek ki a koromnál, így esélytelen normális kapcsolatot találnom?

Figyelt kérdés

Engem csak a normális kapcsolat érdekel, ha azt érzem hogy egy lánnyal nem lehetne tartós kapcsolatom akkor bele sem kezdek komolyabban az ismerkedésbe. Amúgy a kinézetem fiatalabbnak tűnik a koromnál, de a gondolkodásom szerintem érettebb. Ezért is nehéz mert a fiatalabb lányok nagyon gyerekesek, mindet elhisznek, és nem igazán a komoly kapcsolatokat keresik.

Tehát csak olyan nővel jönnék össze akinél azt érzem akár házasság is lehetne évek múlva.

Most 24 vagyok de inkább olyan 19-20 nak nézek ki. De ha megtaláltam volna a megfelelő nőt akkor akár már most is vállalnék gyereket mert szerencsére felelősség teljes vagyok, és engem nem érdekelnek a kalandok.


2020. szept. 29. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
örülni fogsz még ennek 6 év múlva
2020. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján a gondolkodásod is gyerekes. Volt egyáltalán bármilyen kapcsolatod?
2020. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki kevesebbnek néz ki, örüljön neki. Velem is ez a helyzet, illetve volt sokáig (lány vagyok). Bár tőlem sajnos nemigen akartak semmit, és nehezen barátkozom.
2020. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hordjál borostát, az hozzáad 1-2 évet.
2020. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

30 vagyok. Dohányboltban elég gyakran elkérik a személyim és sokan 23-25-nek mondanak.


Nem feltétlen nyerő a nőknél (túl kisfiúsnak mondják az arcom), de én imádom! Ismerőseim ennyi idősen pocakosak, kopaszodnak, tokásak és a szemük alatt bazinagy a táska.

2020. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem észrevehetted, sok nő van akinek ez bejön vagy nem zavarja őket. Nem te vagy esetleg túl válogatós? Nem a tökéleteset kell keresni, hanem olyat aki szerethető.
2020. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2020. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6.


Engem rendszeresen emiatt utasitanak el . Jaaaj nincs szakllad jaaaj de kisfius az arcod. Meg a kevesbe szep lanyok is.

2020. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!