Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még egy csúnyácska, molett 10/3-as nőnek is ilyen száz pasi van aki akarna tőle valamit?

Figyelt kérdés

Férfiaknál 10/7-es külső alatt nincs is élet úgymond ilyen téren. Abszolút semelyik nőnek nem kell egy 10/5-6-os pasi sem.

De ami meglepő, hogy még egy 10/3-as nő is százas nagyságrendű férfi közül válogathat. Jó ez nem ezres nagyságrend, mint az átlag feletti nők esetében, de azért a száz is egy masszív szám.

Miért van ilyen bőséges választéka még a csúnyácskább nőknek is férfiakból?



2020. szept. 29. 14:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

A 10-hez plusz: amikor meg én nőként kezdeményeztem, akkor meg fel voltak háborodva, hogy ezt így nem illik, meg nem érzi férfinak magát.

Sok ilyen pasi, mint a kérdező azt hiszi, hogy nagyon legyezi az egónkat, amikor egy büdös tahó fel akar szedni, vagy szexuális utalásokat tesz, gondolom, neki se tetszene, ha a nagy udvaroló férfiak 90%-a ennyiből állna.

2020. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

#8

Mondom a FÉRFIAK nem kezdeményeznek. De még a helyes srácok sem nagyon.

Elnézést, nekem a házas, 40 feletti gyerekes pasik, és azok, akik azt írják, hogy teccel, nem esnek egyik kategóriába sem.

2020. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%

Őszinte leszek. Igen, valóban sokan írnak, és ha akarnám és kicsit tenném az agyam, esetleg válaszolnék az ismerős felkérésekre, akkor még többen keresnének. Szólítottak már le vonaton, edzőteremben stb... De inkább jellemző hogy közösségi oldalakon keresnek. Na de szerinted többségben kik? Családos apák, gáz arcok akik mindenkire rá írnak, olyan csávók akik házasok, olyan csávók akiknek több éves kapcsolatuk van, olyan emberek akik be akarnak valamilyen üzletláncba szerelni mint értékesítő(ürügy), volt ozstálytársak-munkatársak akiknek épp nincs aktuális barátnőjük vagy ha van, akkor szívesen megívnának "kávézni", olyan emberek akikről egyértelműen megmondod hogy valami gáz van velük.. stb.. a normális srácok sajnos nem ilyenek.. nem kezdeményezők..


25 N

2020. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként nem értem, hogy ezeket honnan veszitek, "csúnyácska,molett nő" létemre, nem hogy 100, 10 pasi sem érdeklődött egész életem során összesen irántam, talán ha 2, abból az egyik jó eséllyel pszichopata, a másik pedig mentálisan sérült volt.


És nem azért, mert ignorálom őket,ha nem tetszenek, képzeld, a nők is ugyanúgy tapasztalják, hogy "láthatatlanok" ,ha nem szépek, csinosak.

Ugyanúgy létező jelenség, hogy a kutya se hallja meg hogy beszélek egy társaságban, vagy keresztül néz mindenki, ami nem történne meg, hogy ha vonzó volnék, felesleges azt hinni, hogy kígyózó sorokban hevernek minden nő lábai előtt a férfiak, akármilyen mesevilágot is képzelsz el.


Egyszerűen ha nem vagy vonzó ember, akár férfi vagy, akár nő, akkor sokkal nehezebb dolgod van társkeresés terén.

2020. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem igaz, legalábbis én nem tapasztaltam.

Rám a családban, munkahelyen többen azt mondják szép vagyok, mondjuk én nem találom annak a magam) de szinte senki nem próbálkozik

2020. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
4%
Normális gondolkodásúak.
2020. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
79%

"Abszolút semelyik nőnek nem kell egy 10/5-6-os pasi sem."

Érdekes az én ismeretségi körömben csomó számomra 10/5-6-os pasinak van barátnője.:D

Illetve a többi lány már leírta,hogy semelyik lánynak nincs száz feletti udvarlója.Esetleg azoknak akik híresek.

Nagyon el vagy tévedve.

2020. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%

jó de kinek 10/3as valaki? Mindenkinek más a szép..

Én magamat 10/5 vagy /4re sorolnám...telt vagyok,egy kezemen megtudom számolni kik udvaroltak. Viszont van férjem...ő mondjuk jobban néz ki sokkal,mint én,de pl neki mindig telt barátnője volt.

2020. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
4%
Most akik lepontoztak irigyek, vagy nem hiszik el amit leírtam? Ez nálam tényleg így van... amiért rátok nem írnak, és nem keresnek annyiszor, még nem jelenti azt, hogy más lányoknál ez nem működik másképp :)
2020. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
73%
"Csak azt környékezik meg kapcsolati vagy tettlegesen szexuális szándékkal, aki tesz is érte, elérhető, ad jeleket. Ennyi." - Ebben nem értek egyet! Én sokszor nem adok semmilyen jelet, és nem is öltözködök kihívóan, de még is nem egyszer volt rá példa, hogy szexuális szándékkal közeledtek... Sőt, konkrétan megmondták hogy szívesen megdugnának... még akkor is ha feleségük megtudja, tesznek rá..
2020. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!