Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy Badoo-n a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Badoo-n a FaceApp-os képemmel az első fél órában több mint 68 pasi kedvelt? Tényleg ekkora nagy a konkurencia?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja mi a FaceApp: képmanipulátor, amivel legeneráltam, hogy néznék ki nőként és azt töltöttem fel képként. Eredmény? Első félóra 68 kedvelés és 3 kedvencnek jelölés. 😄

A vicc, hogy nőként sem vagyok egy nagy eresztés ennek ellenére ilyen könnyen lehet ennyi pasit behülyíteni. Tényleg ekkora lenne a konkurencia? Akit érdekel milyen vagyok csajként annak tudok privátban képet küldeni. 😂



2020. szept. 29. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Sok pasi van, akinél annyi az elvárás a másikkal szemben, hogy legyen vaginája. Ha ez teljesítettnek tűnik, akkor bepróbálkoznak, hátha.
2020. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Feleslegesen fáradoztál a képpel, mert anélkül is rögtön rád repülnek, ha nő vagy.
2020. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Oksa, nekem küldhetsz magadról privátban képet. Kíváncsi lettem rád.
2020. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

És ugye ezek az urak mind értelmes, normális férfiak, akik komoly kapcsolatot keresnek?

Én ikább foglalt pasisk, alkalmi kapcsolatot keresők, apám korabelik, tanulatlanok, vagy csak simán bunkók.

Normális férfi kevés van.

2020. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mutass privátbn képet, kíváncsi vagyok milyenné alakítottad magad.
2020. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miért, pasiķént regisztrálva egyből a diplomás, kereszténykonzervatív, házias szomszédlányok írnak rád, akik szetetnek főzni, 3 gyereket terveznek és örök hűséget fogadnak?

Örülök ha az elküldött üzenetem "látta" státuszt kap (ami azt jelenti hogy a profil után az üzenetet is legalább megnézte.


Amugy meg minél nagyobb a minta annál nagyobb az esély.

2020. szept. 29. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Ebből is látszik, hogy férfitöbblet van.
2020. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
68 pasiból 65-nek teljesen mindegy, hogy ki vagy, max. egy dugásra jó leszel.
2020. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
8as, azért van ez, mert 1 pasinak 68nőből 1 válaszol. Egy időután lefogja szarni a fejetek.
2020. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a legtöbb pasi már úgy ismerkedik mint ha valami bot lenne. Mindenkit jobbra, mindenkire írni valamit, stb... ha egy lovat raknál ki azt is lájkolná mindenki. Aztán nőként meg beszélgess mindenkivel, de ha nem válaszol akkor meg qrva.
2020. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!