Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Münchenben mennyire könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Münchenben mennyire könnyű ismerkedni, barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Mennyire nyitottak az emberek?

2020. szept. 30. 21:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Társalgási szinten beszélek németül.
2020. szept. 30. 21:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha Bayern drukker vagy, akkor párszazezer ember biztos havernak fogad majd.
2020. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a német emberek eleve kedvesebbek, közvetlenebbek, mint a magyarok (legalábbis én ezt tapasztaltam). Ebből kiindulva azt gondolnám, hogy az ismerkedés terén is nyitottabbak. Amit eddig hallottam, láttam az az, hogy simán befogadják a külföldit, pláne ha jól beszéli a németet.

Szóval nem hiszem, hogy nehezebb ismerkedni, mint mondjuk otthon. :)

2020. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nyelvtudassal egy ekkora városba nagyon konnyu. Nagyon nyitott es baratsagos szinte mindenki, engem mar neha neha zavar is mert hat elev intro vagyok. De neked aki ismerkedni akar nagyon sima ügy en ugy gondolom. F
2020. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Aha... én 5 éve elek kint és egy darab német barátom sincs... ennyit a németektől :D
2020. okt. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Én is hasonlókat olvastam, örülök. Nem muszáj, hogy német legyen....


És ha nem akarod, nem teszel érte, hogy barátkozzanak veled, akkor nem is fognak.

2020. okt. 1. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Nagyobb városokban sok a magyar. Rengeteg csoport van fb-n. Nem ritka, hogy valaki kiírja, hogy társaságot keres, ha valaki nyitott rá, írjon neki. Van ahol "magyar összejöveteleket" is tartanak, hogy jobban megismerjék egymást az adott városban élő magyarok. Ha gondolod, nézz szét facebookon is. :)
2020. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban lehet ismerkedni mint a magyarokkal. Én külföldön kerülöm a magyarokat, sokkal jobban kijövök a külföldiekkel, nem olyan betokosodottak mint a magyarok.
2020. okt. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!