Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyerektelen fiatal és dekoratí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektelen fiatal és dekoratív nők! Ti hány hozott gyereket viselnétek el a jövendőbelitektől?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 15:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
3%

10 Mellébeszélsz. Mit akarsz ezzel mondani?

Hogy a nők az idősebb, "előrébb tartó" pasiktól joggal várják el, hogy ne legyen gyerekük? De a pasik a fiatalabb nőktől ne várhassák el, hogy gyerek nélkül érkezzenek a kapcsolatba?

Ez ám a kettős mérce...

Jöhet a frusztrált háztartásbeli lepontozókommandó.

2020. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
#9 kezdjük ott, hogy nem hozzád szólt a kérdés...
2020. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%

12es!

A komment meg nem hozzád.

2020. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#13 ha hallgattál volna, bölcsebb maradtál volna. 2x.
2020. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

"A lényeg, hogy a férfiak bezzeg tolerálják, ha a nő két-három pulyával érkezne a kapcsolatba :D"


Mindenki azt tolerál, akit, amit akar. Nem jóképű, népszerű pasik szokták itt kérdezgetni ezt, hanem olyanok, akikkel más nő nem áll szóba, de úgy gondolják, hogy majd a gyerekes szép nő leadja az igényeit. Ilyenkor szoktak jönni a "felcsináltatta magát egy alfával, én nem tartom el más zabigyerekét, szétszült nő kinek kéne" és egyéb otromba beszólások. Ők szoktak negatív jelzőt kapni.

2020. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

"Hogy a nők az idősebb, "előrébb tartó" pasiktól joggal várják el, hogy ne legyen gyerekük?"


Nem akarok idősebb pasit. A kérdező akar fiatal nőt, aki csinos is. És miért is jó egy csinos fiatal nőnek az idősebb, gyerekes pasi?

2020. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%

"A lényeg, hogy a férfiak bezzeg tolerálják, ha a nő két-három pulyával érkezne a kapcsolatba :D"


Ezt senki sem kérte tőlük. Én lennék a legboldogabb, ha nem lenne egy tucat férfi, aki még a nő szarát is megenné, de inkább kitartja egy életre a semmitérő pitsáját... Dehát a férfiak egy része ilyen tartás és méltóság nélküli balek, főleg ha a nő csinos.

2020. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%

"Jöhet a frusztrált háztartásbeli lepontozókommandó."


Mérnök vagyok. Nem vagyok rászorulva arra, hogy idősebb gyeerekes pasikkal kezdjek, nem a két szép szemükért lesz fiatal nőjük.

2020. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

Semennyit. Még régebben, a férjem előtt- ha valakiről, akivel randizgattam és megtudtam hogy gyereke van, vagy akar valamikor, azonnal be is fejeztem az ismerkedést.

Saját gyerek se kell soha, másét pláne nem viselném el. Falra mászok tőlük

2020. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17%
Nem szavaztam. Bármennyit.
2020. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!