Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért nem fektettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem fektettek energiát az ismerkedésbe sehol?

Figyelt kérdés

Társkeresőn állandóan ez megy. A listán ha már csak egy kis hiba is van, akkor dobnak. Tiszta gáz már, hogy így gondolkodnak az emberek. Hogy akar így bárki is ismerkedni, hogy árucikként van kezelve az ember? Centiméterek és retusált képek alapján ítélgetünk meg embereket.


Mi lenne ha a nők próbálnának egy kis energiát is belevinni a dologba? Igen fárasztó randizni, ismerkedni, de enélkül szerintem nem lehet. Aztán eljut oda a dolog, hogy már sztereotíp külső alapján kezdenek el ítélni, mert az úgy takarékosabb, és akkor jön, hogy minden pasi bunkó stb... Meg a társkeresőn csak lúzer pasik vannak. Meg a kedvencem az engem állandóan a hülyék találnak meg.


Most őszintén hányan próbáltátok meg megismerni a másikat és nem a szokásos robot üzemmódot folytatni ami kimerül az igen ahában?


Nem véletlenül társkereső és nem társváró az elnevezése...


2020. okt. 1. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Én meg azt nem értem, miért kellene egyáltalán eljutnom az ismerkedésig egy olyan emberrel, akivel tudom, hogy nem jönnék össze/nem működne? Nem tartom árucikknek a másikat, de minek vesztegessem MINDKETTŐNK idejét? Pont azért van fejben egy elég szigorú listám (pl. ne dohányozzon, ne legyen partikirály, stb), hogy kiszelektáljam azokat, akikkel úgysem egymást keressük, és legyen energiám, kedvem és lelkesedésem ismerkedni, ne fáradjak bele a felesleges körökbe, ne csak fáradt aha üzeneteket küldjek, és tényleg meg akarjam ismerni a másikat.

De én is mondhatnám ugyanezt amúgy a másik nemről. Ahol abba nem akarnak energiát belefektetni, hogy csináljanak magukról egy normális képet, és elolvassák az adatlapomat, csak indítanak egy szia, mizuval, oda én minek fektessek több energiát? Mert a férfiak oldaláról is megvan az, amit a nőkről írsz, csak más formában jelenik meg. El sem olvassák, hogy dohányzók kizárva, megkérdezik, mi a hobbim, amikor leírtam az adatlapomra, stb. Így legyen kedvem válaszolgatni?

Ja, és én, amikor még társkeresőztem, nemcsak vártam, hogy írogassanak, én is simán ráírtam arra a pasira, aki nekem szimpatikus volt.

2020. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Mert belefáradtam a sok idiótába,akik csak bni akarnak
2020. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1, Nem tudok belekötni abba amit írtál. Egyetértek.
2020. okt. 1. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz élőben, jobban jársz.
2020. okt. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nem akarok ismerkedni.
2020. okt. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Férfi oldalról még az a gond, hogy rengeteg energiát emészt az fel, hogy mindenki profilját végig olvassam és specifikus beszélgetést kezdeményezzek. Én személy szerint belefáradtam abba, hogy minden profilt elolvassak.

Én alapvetően szeretem a mélyebb őszintébb beszélgetéseket és nem "szia, mizu"-val kezdek, hanem egy olyan kérdéssel, ami érdekes lehet belsőleg.

Majd ezt kezdem el spemmelni, és aki válaszol válaszol. Aki nem, az nem.


Nőkről még elmondható, hogy rengeteg esetben ALID töltenek ki adatlapot. Ritkán látok kitöltött leírásokat. Vagy csak lerendezik, hogy mi a szenvedélyed: "sport" és itt bezárult a kör... Akkor legyél sportoló basszus, ha már az a szenvedélyed és a munkakörhöz meg beírja, hogy marketinges... -.-'

2020. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fektetek. Mindenre nyitott vagyok. Csak senki sem felel meg a minimum elvárásoknak. Az más.
2020. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!