Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még normális egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális egyedülálló nők? De legalább testileg-lelkileg egészségesek?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint két éve vagyok fenn társkereső oldalakon,és azt vettem észre,hogy a szingli nők többsége nem kicsit beteg.

Minden második adatlap nyolc-kilenc különböző egzotikus országban,vagy milliós nagyságrendű nyaraláson készült szelfivel van dekorálva.

Húsz százalék egy jakuzánál is jobban ki van tetoválva és/vagy száz lóerős motort vezet.

Negyven százalék formátlanra hízott családanya,vagy aggszűz fennen hangoztatja,hogy semmi igénye a szexre.

Tizenöt százaléknak akkora bibircsókok vannak a pofáján mint a vasorrú bábának.

Harminc százalék;nyíltan egy pszichopata tulajdonságait keresi az ideális férfiban.

(Tudom,több mint 100% mert átfedések vannak a csoportok között)

Komolyan, ennyire nincs realitásérzékük,és önkontrolljuk a 27-39 éves csajszinak?



2020. okt. 2. 01:06
A kérdező szavazást indított:
"Nő" vagyok: hogy merészelsz ilyet írni?
Pasi vagyok: ezt én is megkérdezem jó párszor.
Transzi vagyok: egy kis testi hibát leszámítva én nem vagyok ilyen.
40 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%

Oh mister tökéletes, azért kíváncsi vagyok a nők fordítottan hogy látják ugyanezt a helyzetet a társkeresőkön fent lévő pasikról 😄

Egyébként most statisztikát vezetsz arról akik nem tetszenek, vagy azokra koncentrálod inkább az idődet akik tetszenek? Senki sem tart pisztolyt a fejedhez, hogy mindenkire ráírj / jobbra húzd. Anno amikor a netről ismerkedtem 100 reglapból ha 1 felkeltette az érdeklődésemet. Sziszifuszi munka volt, de megérte - mondjuk nem is a sültgalambot vártam a számba.

2020. okt. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
15%
Nem, már jó ideje kihaltak.
2020. okt. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%
Normális nő ilyen helyre nem regisztrál. Te biztos tökéletes vagy.
2020. okt. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
léteznek
2020. okt. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
39%
Én értem a kérdezőt, és egyet is êrtek vele. Testileg még csak-csak találni egészséges nőt, de mentálisan? A nő 40 éves, de az érettségi fotója van fent. Vagy lesatírozva a pasi és/vagy gyerek. Csücsörítenek a retkes tükörben, levelekre nem válaszolnak, vagy ha igen, abban sincs köszönet. " Szióka, mizu?" Hagyjuk. Jézusom!
2020. okt. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%

Női oldalról a pasiknál ugyanezt látni. 😀 Én örülök, ha valakit jobbra lehet húzni de komolyan. 😅

27 N

2020. okt. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Noren1989 ***** válasza:
88%
Bàtya, alapvetően azért vannak femn, mert a való életben kevés az érdeklődő/egoboost kell. Ahogy ezt belàtod, nyert ügyed van.
2020. okt. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Lazy Lover ***** válasza:
34%
Sajnos ebben a világban amelyik nő szingli annak komoly bajai vannak én is ezt tapasztaltam inkább élőben próbálj meg ismerkedni
2020. okt. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%
Nem léteznek. Eleve normális nő alig néhány létezik a világon, és mivel mindenkinek ők kellenek, mind foglaltak.
2020. okt. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
51%
9es 10es: komoly problémáitok vannak, kezeltessétek.
2020. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!