Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még normális egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális egyedülálló nők? De legalább testileg-lelkileg egészségesek?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint két éve vagyok fenn társkereső oldalakon,és azt vettem észre,hogy a szingli nők többsége nem kicsit beteg.

Minden második adatlap nyolc-kilenc különböző egzotikus országban,vagy milliós nagyságrendű nyaraláson készült szelfivel van dekorálva.

Húsz százalék egy jakuzánál is jobban ki van tetoválva és/vagy száz lóerős motort vezet.

Negyven százalék formátlanra hízott családanya,vagy aggszűz fennen hangoztatja,hogy semmi igénye a szexre.

Tizenöt százaléknak akkora bibircsókok vannak a pofáján mint a vasorrú bábának.

Harminc százalék;nyíltan egy pszichopata tulajdonságait keresi az ideális férfiban.

(Tudom,több mint 100% mert átfedések vannak a csoportok között)

Komolyan, ennyire nincs realitásérzékük,és önkontrolljuk a 27-39 éves csajszinak?



2020. okt. 2. 01:06
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Lezbikusokat ...(qrva autocorrect) a
2020. okt. 3. 19:06
 22/31 anonim ***** válasza:
44%
Nekem pl férfiként semmi bajon a "kivarrt", tetovált "énekesnő" típusú csajszikkal. Ha motort akar vezetni, akkor pedig tegyen úgy.
2020. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Gondolom nekem sem,ha onnantól kezdve tiszteletbeli férfiként viselkedik.

Te, rózsaszín leggingsben,tűsarkúban és ölebbel elvárnád,hogy férfiként kezeljenek?

Ugye hogy nem 🙈

2020. okt. 4. 19:42
 24/31 anonim ***** válasza:
58%
23: Tehát ha megfőzöl egy rántottát magadnak, akkor onnantól nem vagy férfi, mert főzni mindig a nőnek kell? Van baj a világlátásoddal. Egy motoros csaj egyáltalán nem ugyanaz, mintha tűsarkús férfi lenne.
2020. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, én az a válaszoló vagyok aki "lerohadékozott" és dumaltunk privátban.

Pont erről írtam neked, és úgy néz ki még mindig nem érted.

Beragtál mert rákérdeztem nyíltan, hogy "mekkora rohadek vagy", de szerinted az ahogyan most viselkedsz az rendben van.

Nem erdekelt eddig az ertékrended de ez mostmar tényleg felbosszantott, mert - oké, lebetegezed azokat a lanyokat akik nem tetszenek, jó - de mostmár burkoltan leb*zizod azt az urat akinek azt tetszik ami neked nem - mert tudjuk mire gondolsz a tűsarkús célzással.

Szerintem részletesen leírtam mit gondolok rólad, és nem kell tiszteletben tartanod engem meg a véleményemet, de hadd világítsak rá, hogy a 22-es szerintem rájuk gondolt:

[link]

[link]

[link]

[link]

Sajnálom ha bennük nem látod a nőt, azért remélem másnak megengeded, hogy ne férfiként kezelje őket.

De célozgassál aztán lepődj meg rajta megint, hogy miért kekeckednek veled meg miért nem találsz olyan csajt aki tetszik neked.

2020. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Látszik,hogy csak vitatkozni akarsz.

Az is,hogy Babettával jársz legfeljebb.

Amikor a tonnánként legalább 500 lóerős moped egy legényesebb sztrádás előzésnél megemeli az elejét,vagy hasonló helyzetben országúton odahúzol (mert gyorsabban jönnek szembe) és ahelyett hogy kilőnél,táncol a hátsó kerék...vagy a Pilisben rosszul emlékszel egy kanyarra és a blokk forgatónyomatéka kb 500N erővel próbálja felállítani a bringát: ott jó megfigyelő látja a fekete csuhás csontvázat a kaszájával boogiizni😅

Nem életbiztosítás,és nem egy megfontolt női sport.

2020. okt. 4. 20:31
 27/31 anonim ***** válasza:
50%

Én akarok csak vitatkozni, de te nem, úgyhogy nem is válaszoltál perceken belül valami a mondanivalómhoz tökre nem releváns dolgot...

De sebaj, tudom, hogy hülye vagyok, de akkor is segíteni alarok neked mert nem érted a sokadik alkalomra sem.

Az nem baj, hogy van valamiről egy véleményed. A probléma az, ahogyan azokat kezeled akiknek a véleménye nem egyezik a tiéddel, aztán elvárod hogy tiszteljenek/kedveljenek a viselkedésed ellenére, meg aki nem ért egyet veled az azonnal vitatkozni akar.


Tökre nem releváns, de mivel téged láthatóan érdekel a téma, válaszolok.

- Nem egyszerű kezelni egy több száz kilós motort, de nem lehetetlen, ezért is küldtem először Kovács Nikolettről képet, aki 38 éves kora ellenére egészen egyben van, és köszöni, tudja hogyan kell bevenni motorral egy kanyart - megkockáztatom, hogy jobban mint te.

- Egy szóval sem állítottam, hogy megfontolt női sport a motorozás, azt állítom hogy nem feltétlenül férfias megjelenésű az aki tetoválást visel vagy motorral közlekedik - és nem férfiatlan az, akinek tetszenek az ilyen hölgyek.

- Nem az összes hölgy motorozik a képeken: van aki tetovált, meg van aki vezet notort, hiszen a 22-es kommentje mindkét csoportról szólt.

- Nem mondtam hogy én motoros vagyok, azt sem hogy van jogosítványom. Én nem vezetek, én csak hiszek abban, hogy mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, és ha rábasznak akkor nem a hozzád hasonló személyektől lesz jobb (de azert van jónéhány eset mikor semmi problema az életvitellel, csak feleslegesen fanyalognak).

- Ha szerinted kell a jogosítvány ahhoz hogy ebben a témában véleményem legyen akkor legyen orvosi diplomád mielőtt diagnosztizálsz valakit 3 beszélgetés meg egy társkereső profil után.

2020. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Őszintén Shappo?

Miért fáj az neked,ha egy erős hetes nem hagyja leminősíteni magát hármas alára?

Miért háborodsz fel azon,hogy nekünk pöcsösöknek háromszor magasabb lécet kell megugrani a közösségi média korában mint tizenpár évvel ezelőtt?

Mit nem lehet azon érteni,hogy a nővéreikhez,anyjukhoz önhibajukból soha fel nem érő harmincéves kislányok férjül vételi szándéka nettó önbizalom romboló.

Sohasem vettem el többet mint amire futotta. Inkább csak kevesebbet.

Azért írtam ki ezt a kérdést,mert már rosszul vagyok a sok deviáns,antiszoc, rasszista,és egomán személytől akik ingyen akarnak mindent.

Teszem azt,van egy 30milliós házad(egész életedben csinosítottad),amit meghirdetsz húszért,és sorban állnak a vevők párszázezer forinttal,és még a kocsidat is akarják mellé, amikor meg nem akarsz belemenni: beszóltak,megszivatnak,a seggfejebbje meg még fel is képel?

Ilyen ez is. De jobb felvarratni tizenkét tulipánt mint száz kiló alá fogyni,borneóra menni,mint leszedetni ingyen a bibircsókot. Bőrjakóban,közúti rakéták fenegyerekeskedni,aztán alázni mindenkit aki nem akar egy őrült amazont ledominálni.

Ehh. Hiába is mondom,neked az a lényeg,hogy az élettől is elmenjen a kedvem mert az egyenjogúság alatt 50-50et értek és nem csicskaságot egy wannabe hangyakirálynő mellett.

Nem akarok csak egy valakinek teljesen megfelelni. De ettől nem vagyok rohadék.

2020. okt. 4. 22:11
 29/31 anonim ***** válasza:
38%

"Harminc százalék;nyíltan egy pszichopata tulajdonságait keresi az ideális férfiban."


Kérdező, fejtsd már ki ezt!

Őszintén kíváncsi vagyok, milyen pszichopata tulajdonságokat keres a nők 30%-a.

(Amúgy nem keresek társat, csak ez szöget ütött a fejembe.)

2020. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
54%

Nem attól vagy rohadék, hogy nekem nem akarsz megfelelni, hanem (sokadjára mondom) attól, hogy valaki homoszexuális, meg testben/lélekben beteg mert nem akarsz tőle komoly párkapcsolatot, meg nem úgy látja a világot ahogy te.

Ezt leírtam neked ezzel a válasszal együtt 5x, más szavakkal.

Privatban is meg a válaszaim között is leírtam, hogy nem az igényeiddel van a baj, hanem azzal ahogy kezeled az embereket, és nem tudlak tiszteletben tartani, mert te sem tartasz tiszteletben másokat - annak ellenére, hogy marha sok traumán vagy túl, neked meg mindig lehet cinikusan visszapofázni másoknak meg degradálóan írni róluk/beszélni velük, cinikusan utalni a hibáikra, ha meg valaki leirja, hogy ez probléma egy normális ember számára, akkor az csak vitázni akar, meg beletaposni mások érzéseibe.

Még mindig nem az fáj, hogy egy erős hetes magabiztos, az fáj, hogy nem érted micsoda egy erős hetes annak a nőnek akit te keresel.

Nem az a felháborító, hogy "nektek pöcsösöknek magasabb lécet kell megugrani" mint tizenpár évvel ezelőtt, hanem az felháborító, hogy mindenkinek kell, de téged latszólag csak a saját fájdalmad érdekel.

Egy szelíd feminin lány nem szereti ha egy férfi nem toleráns a környezetével.

Egy szelíd feminin lány nem szereti, ha valaki ragaszkodik a sztereotípiákhoz és a nézeteik miatt elítél másokat.

Egy szelíd feminin lány nem szereti, ha kapásból szarba sem nézik, mert valaki belevetíti a múltban elszenvedett sérelmeit egy random preferenciaja vagy tulajdonsaga alapján.

Biztosan tévedek, de mérget vennék rá, hogy nem mindenkit aláztam, hanem a te gondolkodasmódoddal nem értek egyet.

Amennyiben a 30 éves kislányok házasodási szándéka önbizalomromboló(???), akkor kiírhattad volna, hogy nem komoly kapcsolatra keresel egészséges partnert, vagy... tudod mit, ez meg is haladja az értelmi képességeimet hiszen milyen anyához vagy nővérhez, vagy nagymamához vagy Isten tudja kihez kéne felnőnie egy 30 évesnek, ha szerinted mindben van olyan hiba, amit te egy párkapcsolatban tolerálhatatlan betegségnek titulálsz?


Szerinted felképellek mert nekem nem kedvező áron adsz valamit, szerintem meg tartok eléd egy tükröt amit nem látsz vagy nem tudsz belenézni.

Szerinted felképelnek majd a jövőben, mert nem megerdemelt pofonokat kaptal, szerintem meg ezen a ponton nagyobb nyomor félelemben élni mint pofont kapni.

Nem a te hibad volt amiért elvertek, nem a te hibad amiert nem találsz partnert de ott is az ördögöt látod, ahol nincs semmi.

Nem kérlek, hogy add áron alul a házat, mert nem vagyok vevő, azt mondom hogy ne ítéld el azt aki más valutáért kereskedne.


Sok a "deviáns/antoszoc/..." ember, akik "ingyen akarnak mindent" szerintem meg egy olyan piacon vásárolnál ahol cápákkal üzletel aki pénzt ajánl - és te most pénzt meg anyagi javakat akarsz olyasmiért ajánlani amit nem pénzen lehet venni, mert te eddig ebben fejezted ki a szeretetedet, mert az eddigi exeid nem szerettek és csak azt szerették amit kértek tőled. Betegesen felsz a cápáktól, ezert cápát kiáltasz a tóban is.


Nem vettél el többet hanem kevesebbet, de nem tudod mit kell adni és mit kell elvenni - még ilyen sok tapasztalattal sem.


Nekem hiába mondod mert nem azt mondom, hogy az egyenjogúsag nem 50-50, csak azt, hogy nem beteg az akitől TE nem akarsz komoly kapcsolatot, nem homokos akit nem jellemeznek csak a konvencionális nemi szerepek, ha meg lehet cinikus/költői/vicces értelemben használni a "transzit" meg a "betegeet" akkor szerintem bármit lehetne sértődés nélkül. Jó érzés viccelni a másik érzékenységén amíg nem a mi hátunkat szúrja kés... Vagy van határ? Ha igen, hol van? Mikor van? - amikor nekem tetszik? Amikor a masiknak nehéz? Ahol nekem kényelmes? Akkor vagyok jó ember mikor elveszítem a fejemet ha betelt a pohár, vagy akkor amikor megőrzöm az emberi méltósagomat legalabb akkor mikor mások szimpátiáját akarom elnyerni?


Engem még mindig nem érdekel ha Szapphónak hívsz, engem az erdekel, hogy te azt mondod, hogy te egy "jó pasas vagy de azok a beteg nők..." tök felszines dolgok alapján.

Megkísérlem a lehetetlent, leírom máshogy:Te csak szexet, lelki támogatást akarsz egy csinos feminin nőtől, de lebetegezed azt, aki nem csinos meg nem nőies és amikor arról beszelgetünk mi az ember mértéke akkor te 90%-ban materiális dolgokat ajánlasz. Most pedig vedd elő a józan eszedet: ha egy lányt a pénz meg a pénzkereső értékeid érdeklik, akkor ki fog ugrani arra milyen ügyes, sikeres és pénzes vagy? Ha te elveted a nőt mert egy okos és kedves fickót keres akkor kik maradnak? Ha szerinted nincs önkontrollja meg realitásérzete annak, akin van egy tulipán, vagy nyaralásra költi a pénzt? Tudom: azokra jellemzőek ezek a jó tulajdonsagok akikre jellemzőek a traumadból kialakított dogmáid.


Nekem utalhatsz arra mit szeretek meg milyen értékrendem van a véleményem alapján én még mindig csak azt mondom nem feltetlenül testi-lelki beteg akitől te nem akarsz kapcsolatot. És ugyanúgy elítéllek mint azokat a csajokat akik sosem akarnak párkapcsolatot valakitől mert egy hülye inszignifikáns baromság alapján levonnak róla egy téves következtetést. Mert sajnos (szerintem) nem a szenvedésünk határozza kik vagyunk - pedig akkor egy kivetelesen jó ember lennék.

2020. okt. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!