Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves múltam, Hol ismerkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves múltam, Hol ismerkedjek ha munkahelyen kívül nem járok nagyon sehova, ?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hol kene keresni magamnak valakit, meg hogy milyen helyekre lenne érdemes eljarni.Tarsasagom nem igazán van,vidéken lakom így itt nem nagyon vannak programok, lehetőségek. Társkeresőkre fel vagyok regisztrálva, ott próbálkozom. Sokan vagytok hasonló helyzetben? Hogy nincs hol ismerkedni?
2020. okt. 2. 14:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom férfi vagy és pesti. Rossz hírem van, nincs hol ismerkedni férfiaknak. Ha elindulsz a pesti éjszakában, bele fogsz fulladni a fasztengerbe. Nincsenek szingli nők már egyszerűen. Ez egy ilyen város, ilyen ország.
2020. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
58%
Nemed?
2020. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%

Mi az, hogy SEHOVA nem jár valaki???


Mindig autózol? A szakácsnő intézi a bevásárlást? A szabód, orvosod, edződ,... házhoz jön?

2020. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
#1: aki az embertársait egy darab nemiszervnek látja, az nem tudom, miért van meglepődve azon, hogy a lőtéri kutya sem kíváncsi rá.
2020. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Ugy birom en is az ilyeneket hogy utcan boltban stb

Megis hany szazalek az eselye, hogy vki ilyenkor ismerkedesi szandekkal all szoba, komolyan is veszi a masikat, nincs parja es nem szexre megy csak?


Sztem marad a net kerdezö

2020. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
25%

5.-nek.


De nem mindenki csóró, lúzer, 12 éves.

Felnőtt FÉRFI és NŐ, ismerkedik bárhol IS.

2020. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%
Ah kivancsi vagyok kit lehet utcan felszedni es mit gondolnak rola..
2020. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
64%

7.-nek.


Na mégis? EMBEREKET. Emberek vannak az utcán, a boltban, a kiállításon, a rendelőben, a .... Járnak ott takarítók, orvosok, asztalosok, tanárok,...mindenki.


És miközben ti, meg a hasonszőrűek itt sipítoznak, addig mások ismerkednek.

2020. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
32%

Csak en szoba àlltam egyszer egy sraccal aki leszolitott. Amikor meglatta hogy nyitok felé egyböl kiröhögött, hogy de könnyü nö vagyok.

Normalis ffi biztos nem utcan csettintesre felszedhetö nöket keres

2020. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%
Tinderen. Én is ott ismertem meg a (most már) feleségem. Ha másra nem, arra is jó, hogy megtanít magabiztosnak lenni, és le mersz szólítani bárkit, aki kicsit is tetszik. Aztán a nagy számok törvénye alapján egyszer össze fog jönni egy normális kapcsolat.
2020. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!