Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfinek mennyi félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfinek mennyi félre tett pénzének kellene lennie?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni hogy legyen autója, lakása , vagy 10 milliója minimum bankszámlán.


De aki pl budapesti minimálbéres 240 ezer nettó , és abból el. Pl albérletet fizet, vagy mamahoteles és 150 et haza ad a szüleinek. Az a típus ha 8-10 éve dolgozik se tud félre tenni szinte semmit.


2020. okt. 2. 16:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Attol függ milyen végzettséged van, de érettségivel Pesten jó ha megkapod a 250-et, ez persze nem azt jelenti hogy elég is.
2020. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Amiket te mondasz, ott borítékban megy a többi, kamu kft-kben vagy bejelentve jó esetben 8 órás minimálbérre (ami valóban 107 nettó és ha táppénzre mennél is az alapján kapnád és az amúgy valószínűleg nem létező nyugdíjad is az alapján számítódik). A különbözetet feketén kapod.


Azért nem ugyanaz, mint mikor a diplomás úgy kap a BANKSZÁMLÁJÁRA, FEHÉREN 350 nettót, hogy 500 a bruttója a cégnek pedig 680 ezrébe kerül ő, mint egyetlen alkalmazott.

2020. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A tanársegédek (egyetemi phd utáni időszak) fizetése 140 000 forint. És nálunk pl. olyan követelmények voltak a felvételihez (TDK helyezés + két cikk msc alatt + 4,5 fölötti átlag), amit a diplomát szerzettek többsége nem tudott megugrani.
2020. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Kérdés mióta egyetem óta dolgozik, 5-6 év alatt mennyit keresett és mennyi volt az albi, egyedül bérelte-e, stb. Ha egyedül, és átlagosan keres (200-250) akkor nem nagyon lehet neki 5 milliónál többje. Sőt annyi sem.
2020. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem van egyetemi tanár ismerősöm, úgy kap 300 at, hogy két gyerek után, most 39 éves és két egyetemen is tanít elég sok órában. Szóval
2020. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

240 minimálbér? Hol élsz?


Tegyük hozzá, hogy ez már Borsodban egy 30 éves mérnök bére.

2020. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem 3.5 millám volt és egy kocsim. Mivel felújítottam magamnam egy lakást teljesen, mára már csak 1.5 milla maradt.


Jó olcsón lehet arrafelé lakást venni, itt vidéken is 15 nél kezdődnek a megfelelőek (város, Kelet-Mo)

2020. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem 27 évesen van 5 millióm félretéve amit saját magamnak gyűjtöttem és vidéki nagyvárosban (nem Pesten) a szüleim nekem adták a lakást amit apa örökölt egyedül mamámtól. 24 éves koromig otthon éltem amíg be nem fejeztem a sulit. Kocsim nincs még, jogsim van. Pénzügyesként nettó 220-at keresek egyelőre.


Ez hogy ki milyen gazdag/jómódú családba születik, kit mekkora szerencsére ér erről senki nem tehet, ezt nem mi választjuk.

2020. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Semennyi.
2020. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Figy' te most golddiggert keresel vagy normális nőt aki téged szeret és nem a bankszámládat, vagyonodat? Aki megkérdezi mennyi félretett pénzem van na azzal ott fejeződött be azonnal az ismerkedés. Menjen keressen magának akkor egy bankautomatát.

Egy normális kapcsolatban NEM ez a legfontosabb kérdés!

2020. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!