Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 évesen hol találhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen hol találhatnék feleségnek "való" lányt?

Figyelt kérdés

Nem akarnék még most házasodni, de idővel igen, és szereteném már megtalálni ezt a lányt.

Mindig komolyabb típus voltam, sosem azt csináltam mint a többség. Engem a buli, kalandok nem érdekelnek. Szerintem olyan személyiségem van ami inkább csak a normális kapcsolatot kereső lányoknak felel meg. 20-24 éves lányok, többsége még nem alkalmas normális kapcsolatra sajnos.

Van korombeli lányoknál aki így gondolkodik?


2020. okt. 2. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Idősebbekre jellemzőbb az amit te írsz. 26 éves korig a legtöbb kibulizza magát és kezd komolyban gondolkodni. Tehát 27-30at lőd be. Persze van abban a korosztályban is amit te írtál.
2020. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Tinderen engem állandóan like-olnak 20-25 körüli helyes, már ránézésre is azok a szolid, barátnőnek való típusú csajok. Tudod ez a nem bulizik, egyáltalán nem vagy csak jelképesen iszik, sokszor van valamilyen értelmes, alkotó hobbija, viszonylag korán fekszik és korán kel, nincs fent fürdőruhás vagy más mellet kipakolós képe, alig vagy egyáltalán nem sminkel, stb. Nyilván ez csak a felszín, de aztán általában tényleg kiderül róluk, hogy ilyen csajok.


26/F

2020. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Qrvából lesz a legjobb feleség.
2020. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Jelen. 23 éves vagyok és elegem van mindenből meg mindenkiből, férjhez akarok menni. De komolyan. :D
2020. okt. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak, de őket nehezebb megtalálni, mivel nem kirívóak. Amúgy én is ilyesmi vagyok, de én félig-meddig el is tudtam kelni az ideológiámmal. Mármint nem vagyok feleség, de érted. :D
2020. okt. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. És azért vagyunk egy páran. :)


Bulizni általában évente 1x járok, inni alkalmakkor szoktam csak. Céltudatos és ambiciózus vagyok. Ahogy #2 is írta, van több értelmes hobbim (állatokat mentek, kiállok a felelős állattartás mellett, süthető gyurmából készítek mindenféle termékéket akár megrendelésre is). Bár én későn fekszek, későn kelek, mert 9-re járok dolgozni. Fürdőruhás és mellkidobós képem sehol nincs fent, és gyűlölök sminkelni. :D

2020. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet már nem aktuális a kérdés, de én is ezt a kategóriát erősítem.

20 éves vagyok, fél évente 1X bulizok, inni csak 1-2 pohár bort/koktélt szoktam, soha nem részegedem le. Vannak céljaim, önálló keresetem, sportolok és sokat olvasok. Ha olyan alkalom van sminkelek, de hétköznap kimerül a szempillaspirál+korrektor kombóban, sokszor még ez sincs.

Azt nem mondom, hogy holnap férjhez mennék, de ha most lenne egy párom akivel jól alakulnak a dolgok 5 éven belül simán hozzámennék és ha megtehetjük még egy babát is bevállalnék lassan. :)

Sok hasonló korú barátnőm van, aki a te elvárásaidnak megfelel, szóval ne aggódj, létezünk még, nem is kevesen. Menj minél többet közösségekbe. Különböző sport foglalkozásokon, előadásokon, ismerkedős esteken, jótékonysági/önkéntes eseményeken próbálkozz. Illetve sokszor vannak szabadtéren családi napok, sok fiatal lány szokott kint lenni kis tesóval/más rokon gyermekkel. Ha szeretsz túrázni jelentkezz be csoportos kirándulásra. Az ilyen helyeken sokkal nagyobb eséllyel találsz megfelelő lányt. :) Remélem tudtam segíteni, sok sikert neked!

2020. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!