Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért nem akarnak járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért nem akarnak járni olyan férfiakkal, akiknek még nem volt barátnőjük, mert szerintük az a menő csávó, akinek már sok nője volt és béna vesztes, akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem. A nők egy része azért nem akar járni tapasztalatlan férfival, mert nincs kedvük dolgozni a másikon, hanem inkább választanak valakit, aki már kész van.

Férfiaknál is van ám ilyen. Én pl. nem járnék olyannal, akinek még nem volt kapcsolata és szűz.

2020. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Huszonévesen még nem annyira érdekelt engem, hogy kinek volt kapcsolata kinek nem. Később azonban osztom az előttem szóló véleményét, hogy nincs kedvem/türelmem a másikhoz ilyen téren. Egy kapcsolatból, ha vége is lett rengeteget tanul, formálódik az ember, hogyan kell együtt élni, létezni, alkalmazkodni.. stb.
2020. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Attol függ, hogy hány éves!!!!
2020. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem hogy különbözne a két nem az ilyenek megítélésében. Ne mondd, hogy ha egy férfi meghallja, hogy egy pl 25 éves nőnek nem volt egy kapcsolata sem, akkor nem gondol rögtön arra, hogy valami nem stimmel vele, míg ha azt hallja, hogy egy ugyanilyen korú nőnek kismillió kapcsolata/kalandja volt, akkor az a nő egy....

Egyik véglet sem jó, arra törekszünk, hogy találjunk egy átlagos társat.

Az meg, hogy szerinted a nők kifejezetten menő faszacsávónak tartják az olyanokat, akik rendszeresen váltogatják a barátnőiket, inkább arról árulkodik, hogy vagy nem mozogsz túl igényes körökben, vagy csak végletekben tudsz gondolkodni, ami szintén elég gáz.

2020. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Lehet hogy nem utasítanék el emiatt egy szimpatikus pasit, de az a baj, hogy ahogy korábban írták, egy kapcsolatban formálódik a jellemed. Türelmet tanulsz, alkalmazkodást és ami számomra a legfontosabb: kommunikációt!

Egyébként a példád alapján, attól hogy egy pasi sok nővel volt együtt, de egyik sem volt kapcsolat, nem lesz menő. Tesóm is így volt 30-hoz közel. Csak alkalmi, abból viszonylag sok, de egyetlen 1 hónapnál tovább tartó kapcsolata sem volt. Most együtt él egy lánnyal és ha vitatkoznak azt nehezen is oldják meg, pláne hogy a csajszi háta mögött több éves kapcsolatok vannak.

2020. okt. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tessék, volt már több hosszabb kapcsolatom (2,5 év, 1 év), voltak pár hónaposak, voltak csak összejárások, egyéjszakások. Még nem vagyok 30 (1-2 év még), van tapasztalatom, annyira szаrul se nézek ki szerintem és mégis a kutyának nem kellek.


Nincs jó megoldás. Akinek nem volt kapcsolata, nem volt tapasztalata, az könnyen oda juthat, hogy pár év múlva felébred, hogy milyen lehet mással/nem élte ki magát stb. És akkor te jogosan érzed azt, hogy kár volt belekezdeni és elpocsékoltál egy csomó időt.


Akinek meg már van tapasztalata, ott az a nehéz, hogy te maradandót alkoss. Aki tapasztalt, az valahol más levedlett gönce is egyben, már a fiatalkori szép romantikus dolgokat megélte mással, nehéz újat mutatni. Én is egy ilyen használtautó vagyok valahol a tapasztalattal. Aki tapasztalt, már nagyrészt sérült is a csalódások miatt, már egy múltat hordoz, amely befolyásolja a jelent, nehezebben alakítható.


Szóval, sehogy se jó.

2020. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!