Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen pasit hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasit hogy lehetne megfogni?

Figyelt kérdés

Egy kis sörözőben dolgozom, már talán három hónapja is pár naponta bejön egy 24-27 közötti srác, külsőleg iszonyatosan jól néz ki, amolyan kellemesen nagy darab, széles vállakkal, illetve olyan " vikinges " ami nekem nagyon a gyengém, hosszú, hát középre érő haj, bajusz, szakáll, borosta. Szakállát, haját, néha össze is fonja, nagyon jól néz ki. Mindig sört iszik, ha jön már készítem is ki neki, mindig két Pilsnert iszik, meg olyan kedves mikor fizet, adnám a visszajárót és mondja, hogy hagyd csak és rám mosolyog.


Annyit már ki tudtam deríteni róla, hogy vasutas - állomás a sörözőtől 20 méterre - illetve, hogy egy 20km-re lévő településen lakik, na meg persze a nevét is tudom. De miként lehetne esetleg puhatolózni, FB profilját néztem, nincs kapcsolatban, viszont nem merek lépni, illetve nem is tudom, hogy lehetne, hogy ne legyen erőltetett, de annyira tetszik. Ráadásul a jelleme is nagyon pozitív, nyár végén egyik vendég többet ivott a kelleténél, biciklire ült elesett, és ez a srác volt az első aki oda ment, felemelte és leültette az egyik padra, én meg nem tudom miként kerülhetnék közelebb hozzá. :O


Lehet, hogy tetszem neki, vagyis remélem, mert mindig olyan kedves a hangja is, csak nem tudom miként lehetne finoman esetleg elindítani a dolgokat, pár hete már aludni is alig bírok emiatt mert mindig eszembe jut.


22 éves vagyok és az a baj, picit félénk is, de félek, ha sokáig nem merek lépni akkor talán más lány hálózza be. :(



2020. okt. 4. 03:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem tetszel neki, az is egy lezárása a dolognak. De ha nincs valami éktelen nagy szemölcs az arcodon, vagy 60 kiló felesleged akkor nem nagyon kell aggódnod. De ha ezek megvannak akkor is megér egy próbát

Sok sikert!

2020. okt. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Nem izmos de sportos alkat vagyok , 165cm és 57-59kg között mozgok. Megpróbálom magam összekapni, olyan jó volna ha sikerülne. ❤️


Megpróbálok egy kis erőt és önbizalmat gyűjteni, csak tudnám mikor jön legközelebb, mondjuk csak hétfőn leszek majd én soros most, addig van időm.

2020. okt. 4. 06:36
 13/37 anonim ***** válasza:
93%
Írod hogy vasutas na már most a vasutasok szeretnek a vasútról beszélni legyél egy kicsit te is vasutas .
2020. okt. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Hát abban " otthonosan " mozgok, rengeteg vasutas jár be, sok mindent hallunk :)
2020. okt. 4. 06:49
 15/37 anonim ***** válasza:
78%
Pár naponta azonnal munka után mielőtt hazamenni, inni megy egyedül. Biztos cuki, de alkoholista.
2020. okt. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Hát, e téren azért van tapasztalatom, tudok különbséget enni a nagyivó emberek között és aközött akinél észre sem venni azt a két sört.
2020. okt. 4. 08:01
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
vagy hinsd el haverjainak hogy tetszik neked a pali utána már csak várakozni kell női praktika tessék használni .
2020. okt. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
77%

22 éves vagy, és egy sörözőben dolgozol, ahol naponta nagydumás hapsik fordulnak meg, kezelned kell az ittas vendégeket és nem tudsz egy férfit felszedni?


itt valami nagyon nem kerek

2020. okt. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Más az mikor egy egyáltalán nem szimpatikus személynek annyit mondok, hogy elnézést nem szolgálhatom ki, rosszabb esetben elnézést ha nem távozik szólok a biztonságinak, és más ez a helyzet.
2020. okt. 4. 08:15
 20/37 anonim ***** válasza:
32%
Egy alkoholista vasutas tényleg remek választás. De szorítok.
2020. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!