Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet adnom kellett volna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet adnom kellett volna egy esélyt annak a pasinak?

Figyelt kérdés

Úgy nézett ki a dolog, hogy összejöttem az exemmel, de már akkor is éreztem, hogy nem oké a dolog. Nem igazán akar velem lenni.

Eközben volt egy férfi, aki randizni akart volna velem, látszott rajta, hogy komolyak a szándékai, de elutasítottam mivel boldog voltam és örültem a kapcsolatomnak.

1 hónap elteltével az exem szakított velem, én meg kb. 2 szék között a pad alá...

Lehet ha nem utasítom el azt a férfit, most lenne egy érzelmileg stabil kapcsolatom és építhetném a jövőmet, mindent megadott volna nekem és a család is tervbe kerülhetett volna.



Mennyire etikus kapcsolat alatt megfogni a lehetőségeket?

El kellett volna gondolkodnom rajta?


2020. okt. 4. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Írj rá a pasira, hogy érdeklődik-e még. Minden pasi háromlábú, lehet, hogy nem veszítetted el végleg. Más is hoz rossz döntést, talán nem késő korrigálni.
2020. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez a vonat már tuti elment, nem adtam meg neki a telefonszámom, csak a keresztnevét tudtam, de azóta már nem is találkozok vele sajnos.
2020. okt. 4. 08:36
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Jön másik. Csak erre az egy kérdésedre kaptál vagy 20 privátot, válogass közöttük első körben. :)
2020. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Csak beégetnéd magad. A pasinak meg ha van egy kis tartása, lekoptat, mert normális ember nem akar "jobb híján" megoldás lenni.

Egyébként miért ragaszkodsz annyira ahhoz, hogy mindenképpen legyen kapcsolatod? Egyedül nem tudod fenntartani magad?

2020. okt. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Miért ne tudnám?

Van munkám, kocsim, lakásom.

Párkapcsolatot és családot szeretnék mint minden ember.

2020. okt. 4. 08:57
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
85%

Szerintem nyugodtan vállald fel, hogy bebuktad.

Értem én, hogy van némi figyelemhiány a dologban,

de a két szék között a földre esett emberek nehezen fogják fel, hogy azokra a székekre már nem LEHET visszamászni.


Keress másik széket a.k.a. pasit.

2020. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő vagy?
2020. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az aki kapcsolatot szeretne már kapcsolatfüggő?
2020. okt. 4. 10:40
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg add valahogy diszkréten a tudtára, hogy mostmár szingli vagy. Teljesen normális, hogy elutasitottad amikor még más is volt a képben és nem akartál kettőt hülyiteni. De ha már nem akar, akkor se bánkódj miatta/miattuk.
2020. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

A férfinak nem adtad meg a telefonszámodat és csak a keresztnevét tudod, de látszott rajta, hogy komolyak a szándékai, építhetnéd a jövődet egy stabil kapcsolatban!!??

A "lehet, ha" kezdetű mondatok csakis feltételezések és hiú ábrándvilágba visznek.

2020. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!