Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy pasi "hibrid-heteroszexuális" legyen? Ha igen, akkor ez lehet az oka annak, hogy vágyom barátnőre de esélyem sincs?

Figyelt kérdés

Hibrid-heteroszexuális az én megfogalmazásom, nem tudom van-e tudományos jelző rá. Szóval: élek halok a nem csúnya nőkért (nem is lennék válogatós szexisen molett és vékony egyaránt bejön), rendesen érzek irántuk sokkal inkább érzelmi mint szexuális (de utóbbi is jöhet persze) vágyat viszont nem azért, mert én annyira férfias, védelmező és erős tesztoszteronszinttel rendelkező kan lennék, hanem azért, mert vonz a nőies gyengédség és finomság. Én magam is vékony, alacsony, érzelgős és gyengéd alkatú férfi vagyok, de ez a másság nem csap át homo vonalba, hanem saját magam képét találom meg a nőkben. Szóval értitek. Jobban szeretek egy csajjal elmenni romantikázni és nyugisan beszélgetni akár együtt ruhát vásárolni vagy cicákat/kutyákat simogatni, de nem vagyok képes izmot villantani meg macsó magabiztosságot és menőséget suggalni. Magyarul: két nő, akik közül az egyik férfi formában jelenik meg.


És itt jön a gond: a nők nem vágynak feminin pasira, de én meg nem tudok meleg lenni, ha megpusztulnék se. Igazi antiférfi lennék, akinek sose lesz barátnője?



2020. okt. 5. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így hirtelen a Big Bang Theory-ból Raj ugrott be, rá hasonlíthatsz, feltéve ha nagyon erős ez a nőiesebb oldalad pl. lakberendezések mestere vagy meg ilyesmik.


De sokan vagyunk olyanok akik szintén nem tudnak keménykedni meg izmozni meg ilyesmik. Nekem se menne. Mivel nagyjából magas vagyok, elnézték a dolgot még régebben amikor átlagos alkatom volt, vagy csak beleképzelték, hogy nem vagyok gyáva (pedig de), úgyhogy részemről mindig csak a lebukástól kell félni.

2020. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene ebbe többet belelátni mint ami. Amúgy a homoszexulális nem azt jelenti hogy nőként viselkedik valaki. Ha nem érzed azt hogy a másik nemnek kellett volna születned akkor transzszexuális se vagy. Így csak egy nőies srác vagy, nem kell tovább ragozni. Szerintem az ilyen pasik az intelligenciájukkal simán tudnak barátnőt találni. Hiszen nem minden nő vágyik izomra. Bár a nyuszi pasikat akik elmenekülnek bizonyos szituációk elől a nők se szeretik. Attól hogy egy férfi nőies attól még lehetsz határozott. Szóval nem tudom te milyen vagy, de szerintem a nőies vonás nem zárja ki higy barátnőd legyen. Állj ki mellette ha kell, legyen közös téma stb.
2020. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!