Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek átverés lehet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átverés lehet, ha bejövök egy jóképű, aranyos srácnak úgy, hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Tinderen ismertem meg egy külföldi srácot. A profilomon ki van emelve, hogy kövér vagyok, súlyt, magasságot megadtam, képet is csatoltam az alakomról, hogy ne legyen zsákbamacska az ismerkedés. Objektíven nézve az arcom nem csúnya és a személyiségem is viszonylag rendben van. A sráccal beszélek már pár napja, és tegnap rá is kérdeztem, hogy tényleg oké-e vele, csak annyit írt, hogy értékeli, hogy őszinte vagyok, és azóta is kellemesen elbeszélgetünk, aranyos üzeneteket küld.

Szerintetek lehetséges, hogy tényleg nem érdekli? Mert én még nem találkoztam ilyennel. :D


2020. okt. 5. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, általában menekültek választják ezt a variációt, h jöhessenek
2020. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát jó! :D Majd meglátjuk. :)
2020. okt. 5. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen származású. Az afriaiakkal, macedónokkal, bolgároikal, törökökkel, románokkal vigyázz mert ott vannak ilyen elrablós történetek. Az is lehet, hogy csak könnyű prédának tart mert van egy ilyen híre a magyar lányoknak (sajnos nem is alaptalanul). Úgyhogy csak óvatosan.
2020. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, ennyi információból még nehéz megítélni, nem lehet, hogy csak magaddal szemben vagy túl szigorú, és nem is vagy annyira telt, hogy ne légy vonzó?

Illetve egy megnyerő személyiség párkeresésnél nagyon fontos szempont, szóval ha jól el lehet veled beszélgetni hosszasan, akkor nem biztos, hogy át akar verni.

2020. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Akár kapcsolatról, akár egyéjszakásról volt szó, 1-et kivéve mindegyik nő, akivel összefújt a szél, husisabb volt. (8-10 nőről van szó.)

Akinek már tele van a pöcörője a debilséggel, az az intellektust helyezi előtérbe, nem egy paramétert. Igen, még létezünk.


F/28

2020. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Normálisnak tűnik, mindenesetre óvatos leszek ennek ellenére is. Köszönöm a válaszokat, a tapasztalatokat! :)
2020. okt. 6. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!