Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt már veletek ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy társkeresőn ismerkedtetek valakivel, és a profilképe(i) alapján nagyon-nagyon tetszett nektek, de mikor küldött privátban képet magáról, akkor egyáltalán nem.


Velem pont ez történt. A lány, akivel levelezek már egy jó ideje, 2 profilképe volt kint, az alapján nagyon-nagyon tetszett. Viszont most küldött magáról privátban egy másik képet, és az alapján egyáltalán nem tetszik! Egyáltalán nem. De természetesen az arcáról van szó most, nem az alakjáról beszélünk...


2020. okt. 5. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Előnytelen képe mindenkinek van. Találkozz élőben vele és akkor már nem lesznek kételyeid.
2020. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

En leepitenem. A tarskereson a mezesmadzag volt. No vagyok, eddig sosem csalodtam. A filterezett kepeket balra hajtom. Par szelhamost lelepleztem, lesirt, hogy spanyol meg norveg modell nem magyar csavo. Search by image app feldobja, kinek a kepevel eltek vissza.

Nem adnek eselyt. Regebbi foto pl, agyonszerkesztett, stb... Nem er. Nem letezik, aki megtetszett neked.

2020. okt. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 ez alapján a társkeresőkön fent lévő nők 98%-a kiesett mert filteresek, anélkül létezni sem tudnak már. smink, filter, előnyöspóz, még egy kis filter, csilivili, kutyafül, szemüvegkeret, képkiégetés, ragyogás és hopp mehet is a tinderre ugye? :)
2020. okt. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként én csaltam szerintetek?


Csináltam magamról kb 300-400 képet (férfi létemre) 2 napon keresztül, különböző öltözékben, és a legjobban raktam fel.

2020. okt. 6. 09:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva volt: megismertem egy 5/10 es kinézetű csajt élőben, és szimpatikus volt. Aztán megadta facebook-ját, és leesett az állam mennyivel jobban nézett ki az ottani képeken. Komolyan 9/10.
2020. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es voltam, oke, en no vagyok. Filteres ferfiakat kukazom. Nem irigylem a mai ferfiakat. En magamrol inkabb fenykepezogepes fotot teszek fel, mert gusztustalan, hogy mar automatikusan is buheral a telefon.
2020. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, a telefon által fényképezett kép nagyon nem áll közép a valósághoz.


Amikor felnyitom a régi családi fényképalbumot, és megnézem azokat a képeket, akkor azok százszor jobbak, pedig analóg technikával készültek. Eredetibbnek tartom őket sokkal.

2020. okt. 6. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!