Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért ilyen undi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen undi a srác? Nyíltan böfög és fingik, amikor nála voltam nyitott ajtónál pisilt, sőt csupán behajtott ajtónál végezte a nagy dolgát a szobába nyíló fürdőben.

Figyelt kérdés
Nem vagyok én sem egy túlzottan igényes, mindig tökéletes nő. Csupán annyira fura volt mikor elmentem hozzá és ezek így megtörténtek. Barátok vagyunk egy ideje, nem túl közeliek de most csak ismerkedünk és átmentem hozzá. Nem volt szégyellős az biztos de azért van egy határ nem? Vagy én reagálom túl? Lőjetek le ha igen?!
2020. okt. 6. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hu, eléggé kiábrándulnék belőle ezek után. Ha az elején ilyen..

Mi lenne amikor már eltelik pár hónap/év? Evés közben is oda fingana?

2020. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyíltan... = szóval a baráti társaság előtt. Egyébként magas szintű beosztott, nem tudom hogy a munkahelyén hogy viselkedik..
2020. okt. 6. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha csak barátok vagytok, akkor miért ebbe a kategóriaba írtad?
2020. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert most ismerkedünk, eddig barátok voltunk de nem vagyunk még kapcsolatban. Szerintem jó helyen van a kérdés.
2020. okt. 6. 14:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Rá sem merek szólni mert nem vagyunk együtt ki vagyok én hogy “megtanítsam jó modorra”. Annyira taszít ez, hogy muszáj lesz elengedni..
2020. okt. 6. 14:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekért nem kell szólni, mert úgysem fog megváltozni. Jobb lelépni.
2020. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én innentől kezdve hanyagolnám.
2020. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"magas szintű beosztott"


AZ meg milyen? :)

A magasszíntű az felsővezető.

2020. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hülyén fogalmaztam már akkor tudtam, de nem jutott eszembe a szó.
2020. okt. 6. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!