Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért vetít mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért vetít mikor társkereső oldalon beszélget vagy randin előadja magát?

Figyelt kérdés

Sima nők nem üzletasszony meg vállalkozó nők.

Fontos a kultúra mozi színház olvasás kulturális programok múzeumok.

Ugye a standard szöveg.

Nem írnám ha már legalább száz nővel nem ez a beszélgetés zajlott le volna online vagy élőben a randin.

Bolti eladók asszisztensek irodaházban recepciósok konyhai melós nők ovónő és tanárnő...mind olyan aki alig keres kétszázezer körül.

De olyan igények vannak az online virtuális ismerkedésnél hogy csak fogom a fejem.

Szüleim révén elég jó családban élek már a közös vállalkozásunkban dolgozok.

Mi valójában járunk színházba múzeumba könyvtári felolvasóestekre.

Mikor a nőnek felhozom ezt a témát hogy érdekelne csak hebeg habog azt se tudja mi van pedig csak arra kérdeztem rá elmúlt hónapban milyen színházi előadáson volt ki a kedvenc színházi színésze melyik darabok tetszenek.

Volt olyan aki annyira vörös lett élőben a randin hogy beszélni is elfelejtett felállt azt gyorsan elment.

Miért kell előadnia magát egy nőnek az ismerkedési oldalon mikor tized része sem igaz amit mond.

És a fene nagy kultura fogyasztás élőben.

Mikor együtt vagy már egy ilyen nővel olyan igények vannak hogy csak fogom a fejem.

Mikor rákérdezek hogy hát te ekkora fizuból ezt hogy finanszíroztad?

Akkor szintén csak nyel nagyokat pislog néha benyögik hát a pasim mindig jobban ált ő vitt el én ezt ekkora fizuból nem tudnám fizetni.

Ha meg együtt élek a nővel mondom menjünk el színházba vagy múzeum akkor ő nem nem érdekli megy a barátnőivel plázázni ami kimerül abban nézik a kirakatokat meg a pasikat melyiknek milyen a ruhája mennyi pénze lehet.

Miért van ez aki társkeresőzik megtudná válaszolni?

32 F

barátnőim 22-36 éves korig voltak ezekből írtam ezt a kis tapasztalati eszmecserét és ezeket a kérdéseket nem értettem sosem.



2020. okt. 7. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj, attól, hogy valaki nem havi egyszer megy színházba, attól még szeretheti. Miért fontos az, hogy ki a kedvenc színházi színésze?

Egy színházjegy drága, sőt, nem biztos, hogy vidéken olyan jó előadások vannak mint Pesten és a pesti színházjegyek meg gyorsan elkelnek.

Attól, hogy nem havi szinten olvas könyvet valaki, még szeretheti az olvasást.


Ez, amit te csinálsz, már csak kukacoskodás, a kákán is a csomót keresni.

2020. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

Még standard szöveg az hogy utazás függő, és persze az, hogy imádja a kutyáját.


Az erős kisebbségi komplexus miatt vetít, és adja elő magát, na meg azért hogy minél magasabb státuszú palinak keltse fel a figyelmét.

2020. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Enyémet is felkeltették de mikor a beszélgetések után kiderült hogy vetített kémia sem mindig jött elő.

Persze volt olyan aki mindezt felsorolta de csak a színház volt belőle az igaz a nagy többség max a neten szokott facebook hírfolyamot olvasni azt adják elő könyvolvasásnak.

Mikor még az elején szembesültem ezzel nagyon fura volt.

Később megtanultam kezelni.

majd ráakadtam erre az oldalra itt azért olvastam elég sok hasonló dolgot tapasztalatból amit írtak emberek.

2020. okt. 7. 14:07
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
És szerinted a férfiak nem ilyenek? Előadják hogy ők milyen tarsasági emberek, milyen aktív életet élnek, aztán otthon tespednek, max. a sarki kocsmáig mennek el haverokkal.
2020. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki igyekszik magát jó (gyakran a valóságosnál jobb) színben feltüntetni. Nők, férfiak egyaránt.
2020. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Képzeld, én is valóban járok színházba, koncertekre (komolyzenétől kezdve jazzik, minden). És ugyan nem 200 ezret keresek, de abból is simán ki lehet hozni.

SZínházjegy sokkal olcsóbb, ha valaki az előadás napján vesz a Maesteszínház oldalon, és sok ingyenes koncert van pl. a Zeneakadémián, BJC-ben, jó filmek a művészmozikban, sokkal olcsóbb, mint egy plázában az aktuális nem túl sokat érő sikerfilm.

Utazni meg szinte mindenki szeret, vagy legalábbis szeretne.

2020. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Én is szeretek színházba járni, de kb évi egyszer, ha eljutok és nem az anyagiak miatt.

Valamit mondani kell.

Férfiak is ilyenek, nyugodj meg.

Én sosem veszítettem, mindig mondtam az érdeklődésem, mert van egy pár.

N

2020. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vetítettem *
2020. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Pasik is ugyan ilyenek. Azt mondja szereti az exrém sportokat, majd kiderül 5 éve volt egyszer hegyet mászni.
2020. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
A sportember meg kiül focit nézni a Szabadság térre.
2020. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!