Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért vetít mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért vetít mikor társkereső oldalon beszélget vagy randin előadja magát?

Figyelt kérdés

Sima nők nem üzletasszony meg vállalkozó nők.

Fontos a kultúra mozi színház olvasás kulturális programok múzeumok.

Ugye a standard szöveg.

Nem írnám ha már legalább száz nővel nem ez a beszélgetés zajlott le volna online vagy élőben a randin.

Bolti eladók asszisztensek irodaházban recepciósok konyhai melós nők ovónő és tanárnő...mind olyan aki alig keres kétszázezer körül.

De olyan igények vannak az online virtuális ismerkedésnél hogy csak fogom a fejem.

Szüleim révén elég jó családban élek már a közös vállalkozásunkban dolgozok.

Mi valójában járunk színházba múzeumba könyvtári felolvasóestekre.

Mikor a nőnek felhozom ezt a témát hogy érdekelne csak hebeg habog azt se tudja mi van pedig csak arra kérdeztem rá elmúlt hónapban milyen színházi előadáson volt ki a kedvenc színházi színésze melyik darabok tetszenek.

Volt olyan aki annyira vörös lett élőben a randin hogy beszélni is elfelejtett felállt azt gyorsan elment.

Miért kell előadnia magát egy nőnek az ismerkedési oldalon mikor tized része sem igaz amit mond.

És a fene nagy kultura fogyasztás élőben.

Mikor együtt vagy már egy ilyen nővel olyan igények vannak hogy csak fogom a fejem.

Mikor rákérdezek hogy hát te ekkora fizuból ezt hogy finanszíroztad?

Akkor szintén csak nyel nagyokat pislog néha benyögik hát a pasim mindig jobban ált ő vitt el én ezt ekkora fizuból nem tudnám fizetni.

Ha meg együtt élek a nővel mondom menjünk el színházba vagy múzeum akkor ő nem nem érdekli megy a barátnőivel plázázni ami kimerül abban nézik a kirakatokat meg a pasikat melyiknek milyen a ruhája mennyi pénze lehet.

Miért van ez aki társkeresőzik megtudná válaszolni?

32 F

barátnőim 22-36 éves korig voltak ezekből írtam ezt a kis tapasztalati eszmecserét és ezeket a kérdéseket nem értettem sosem.



2020. okt. 7. 13:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
Hallottad már a szót, hogy széptevés? Nos, ez azt jelenti, hogy valaki teszi a szépet, azaz szebbnek, jobbnak mutatja magát, mint amilyen valójában. És kapaszkodj meg, ennek a pasik a nagymesterei! A csajok a külsejük megváltoztatásával (smink, fodrász, mamikűr, ruhatár) operálnak, a pasik a szövegükkel. És ez évezredek óta bevált és elfogadott játéka a párkeresésnek.
2020. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

"Nos, ez azt jelenti, hogy valaki teszi a szépet, azaz szebbnek, jobbnak mutatja magát, mint amilyen valójában. "


NEM ezt jelenti. A széptevés azt jelenti, hogy valaki bókol valakinek, dícséri, méltatja, udvarol neki.

2020. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%

Én szeretek színhàzba jàrni, de nem tudok minden hónapban. Az àltalad felsotolt csoportba tartozom, tehàt "nem lehet rà pénzem", mégsem azért nem. Vidéki vagyok, itt nincs színhàz, mozi. Ettől független, ha évente egyszer eljutok egy darabra, akkor csodàlattal nézem. Múzeum, felolvasóest nem köt le. Szeretek magam olvasni, és felfedezni a vilàgot. Én magam teremtem meg a hangversenyt, a művészetet, ugyanis jàtszom hangszeren. Téged a múzeum vonz, engem a zene, a pénzügyek és az önfejlesztés. Ezekben a témàkban nézek youtube-ot, hallgatok podcast-et.

Honnan lenne rà pénzem? Pedagógusként félàrasak a színhàzak. Könyveket évek óta nem veszek boltban, hanem kölcsönzök, vagy most pl. kaptam egy jót egy munkatàrsamtól kölcsönbe. Mivel vannak zenei téren kapcsolataim, be tudok jutni ide-oda ingyen, illetve elég sok dolog van meghirdetve facen ingyen vagy minimàl összegen. Legutóbb zendiskolai vizsgahangversenyen voltam ingyen. Jó volt.

Engem kikészítene a vizsgàztatàsod, meg a kàkàn is csomót keresésed, és rémesen kukacosnak, beképzeltnek, àltudomànyosnak tartanàlak. És valószínű, hogy elvörösödnék zavaromban, mert gyűlölöm a vizsgàztatàst.

2020. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem fizetés vagy foglalkozás függő hogy ki mennyire kulturált. (Mellesleg már a kultúra szónak sincsen egy egységes definíciója. Kroeber és Kluckhohn kulturális antropológusok 400 különböző kultúra fogalmat jegyeztek fel az ötvenes években.) Az külön érdekes felfogás, hogy a tanárokat, akik az értelmiség alapjai minden jól működő modern társadalomban, a kulturálatlan mert keveset keres kategóriába sikerült sorolnod.

Én kevesebbet keresek 200-nál (mondjuk egyetemre is járok még). Meg a színházat is utálom, felolvasóesten még nem voltam, de szerintem azt is utálnám. Ellenben olvasni imádok. A könyvtár szinte ingyen van, a színműveket olvasni kifejezetten szeretem. Attól nem tartom magam kevésbé műveltnek, hogy magamban szeretem átélni a történetet, és nem úgy, hogy valaki egy színpadon a képembe ordítja.

Szerintem csak veled nincs kedvük beszélgetni ezeknek a nőknek, mert érzik a lenézést. Azt meg senki nem szereti. Pláne, hogy te az írásodból ítélve csak beletetted a fenekedet a jóba, a szülei vállalkozásában dolgozni bárki tud. Ugyan ki venne komolyan egy olyan férfit, aki erre a semmi teljesítményére veri magát, de lenéz olyat, aki egyetemet végzett, és keményen dolgozik?

2020. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!