Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legjobb ingyenes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb ingyenes társkereső 2020-ban?Jöhet több is.

Figyelt kérdés
Illetve ha van fizetős és bevált és müködőképes azt is meghallgatom ha reális az ára.
2020. okt. 7. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Talán a tinder..

Mondjuk nekem nem jött be

2020. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Elittárs
2020. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
GYK
2020. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Szar az összes és mindegyiken csak olyanok vannak fent, akik bénák személyesen ismerkedni vagy valami defektes velük kapcsolatban. Kipróbáltam én is, de aztán töröltem is. Nem is azon ismertem meg az embereket végül, akikkel randiztam, hanem random helyen, szituációban személyesen.
2020. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4- es és milyen helyeken ismerkedtél élőben?
2020. okt. 7. 16:12
 6/6 A kérdező kommentje:
jó hát azért ez nem igaz hogy mindenki szar aki ott van vagy béna nem kéne általánositani
2020. okt. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!