Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit rontok el a kapcsolataimban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el a kapcsolataimban?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok és még mindig nem találtam meg azt az embert akivel igazán boldog tudnék lenni. Nem volt eddig sok kapcsolatom az igaz de viszont amik voltak sajnos egyik se tartott sokáig. Egyszerűen nem működnek a kapcsolataim de nem tudok rájönni,hogy miért. Pedig rendes becsületes tisztességes és hűség lány voltam mindig mindegyik páromhoz. Az volt a baj,hogy egyik se szeretett úgy engem ahogy én őket. Mindig csak veszekedtünk egymást martuk. Igazából csak a szex az ami működött mindegyik pasimmal. De nekem ez kevés mert én végre boldog szeretnék lenni ahogyan azt megérdemlem. Nagyon sokat szenvedtem már életem során és mindig rossz társat választok magam mellé. Az a baj,hogy hosszú lenne elmesélni hogy milyen is vagyok valójában de ha valakit érdekel és tudna nekem tanácsot adni akkor nyugodtan írjon priviben és válaszolni fogok.

Az egyik párom ivott dohányzott a másik munkamániás volt vagy pedig anyuci pici fia. A jelenlegi párom meg egy idegbeteg lobbanékony ember. Nagyon sok gond van vele is.


2020. okt. 8. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyik párom ivott dohányzott a másik munkamániás volt vagy pedig anyuci pici fia. A jelenlegi párom meg egy idegbeteg lobbanékony ember."


Hát ezek alapján azt rontod el,hogy ilyen emberekkel voltál/vagy együtt.

2020. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

En anno meg mindig drogosokkal jöttem össze.

De olyan szinten hogy ha kimentem külföldre is teljesen uj eletet kezdeni rögtön az elsö IS akit megismertem arrol is kiderült hogy ilyen.


Egy olyan elterelö pszichologus egyszer azt mondta nekem valoszinü arra koncentralok mit nem akarok es azert vonzom be. Kepzeljem el inkabb reszletesen hogy kit akarok es ne azt hogy kit ne.mert rààll az agy is tudatalatt.


Azota ugyan nem drogosokat vonzok be, de anyuka kisfiàt már sikerült..szakitas is lett belöle mert anyuka mentalis serült köti is a fiàt magához.

Nekem ez haladàs valahol...


Most egy motoros probalkozik. Hàt nem tudom töle is mit várjak. Kb semmit.

2020. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tudnom a részleteket, a leírtak alapján egyértelmű: már a kapcsolat elején elrontod a párválasztást. Ha nem a megfelelő emberrel vagy együtt, úgy még jó, hogy a kapcsolat sem lesz gördülékeny. Jobban meg kéne válogatni, kit engedsz az életedbe, és nem abból a szempontból, hogy jobb képű vagy gazdagabb legyen, hanem az alapokat megismerni, mielőtt egyáltalán összeálltok (szenvedélybeteg-e, milyen a munkával vagy éppenséggel az anyjával való kapcsolata, stb).
2020. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is fontos tudni hogy egyáltalán mit keresel a másikban, mi az ami számodra elengedhetetlen. Ha tudod mit akarsz, nem fogsz akárkivel összeállni, aki szépeket mond, de persze itt jön képbe a másik elem, az, hogy ehhez megfelelő önbizalmad, önértékelésed kell hogy legyen.

A párkapcsolat elején mikor még ismerkedtek, ne terelgesd arra amerre te akarod, hanem hagyd hogy felfedje magát, ne hagyd hogy megjátssza magát olyannak, aki neked kell. Így mindig megmutatkozik milyen valójában, milyen gondok lehetnek később, mennyire lehet vele együttműködni stb.


Sokszor elkövetjük azt a hibát, hogy az elején nem figyelünk a jelekre, elvakulunk a szerelemtől. Pedig a jelek már az elején is ott vannak.

Ahogy mondani szokták, az első veszekedés lesz az utolsó is.

2020. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"32 éves vagyok és még mindig nem találtam meg azt az embert akivel igazán boldog tudnék lenni. Nem volt eddig sok kapcsolatom az igaz de viszont amik voltak sajnos egyik se tartott sokáig"


Az emberek többsége önmagában nem túl boldog, így aztán mástól várja a boldogságot, a szórakozást, az izgalmat.


Sajnos azt nem értik meg, hogy ezek nem a másiktól fognak jönni, így aztán megy a folytonos cserebere, megy az, hogy biztos akad majd jobb, kedvesebb, aki végre boldoggá tesz.

2020. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az egyik párom ivott dohányzott a másik munkamániás volt vagy pedig anyuci pici fia. A jelenlegi párom meg egy idegbeteg lobbanékony ember. Nagyon sok gond van vele is."


Ok, ezek nem egyszerű dolgok. De ha jól sejtem, akkor mind a 4 pasival te jöttél össze.


Elárulod, hogy milyen szempontok szerint választasz párt? Mert ezek nagy részét azért bőven az előtt ki lehet szűrni, hogy "összejönnél" vele.


Lehet, hogy a válogatási szempontjaidat kellene erősen átgondolni.

2020. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Elárulod, hogy milyen szempontok szerint választasz párt? Mert ezek nagy részét azért bőven az előtt ki lehet szűrni, hogy "összejönnél" vele."


Nem fogja elárulni, mert önmaga sem tudja megfogalmazni, éppen ezért szúrja ki ezerből is azt az egy defektes példányt.


Sok nő van így, mi meg normális srácok szenvedünk az ő barátzónájukban és egyik sem érti mi a baj velünk, mind azt mondja, hogy egyszer majd találni fogunk egy rendes lányt, aki majd megbecsül, mert csodálatos emberek vagyunk. És a külsőnkkel sincs semmi gond, csak hát neki a x másnak az y a harmadiknak pedig a z tulajdonságú emberek jönnek be.


Vagy az új kedvencem, a "Ha veled találkozom előbb, akkor most veled lennék, de én a xy-t szeretem. Tudom, hogy nem kéne, de nem megy. Nem tudom mit szeretek benne, de szeretem."

2020. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerdező KERESS EGY PSZICHOLÓGUST. Nem azert mert baj van veled hanem mert van valami tudattalan mintad ami alapjan rosszakat valasztasz es nem tudod miert. Most mar ertekes eveket vesztesz es ha nem tarod fel az okat, 10 ev mulva is itt fogsz allni plusz 3 ffi utan
2020. okt. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!