Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen csajok fejét nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csajok fejét nem robbantja szét a kognitív disszonancia?

Figyelt kérdés

Társkeresős adatlap, a nőci leírja, hogy az ideális pasinak legyen saját lakása, nyaralója, autója, de még jobb, ha esetleg hajója is van (nem csónak, hajó), aztán a végén a megjegyzés: "ne a pénzeddel akarj meghódíttani!"

Túl azon, hogy a csaj sem az az überbrutál jó nő, hogy a pénzes (hajótulajdonos) pasik kezüket-lábukat törjék érte, nem érzi a finom ellentmondást az anyagiakat kiemelő "ideális férfi" definíció és az utsó mondat között?



2020. okt. 9. 10:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
61%

11-es vagyok.


Jézusom ez a csaj iszonyúan proli. Szoli recepciós vagy dohányboltos style

2020. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezt nem úgy érti,hogy nem pénzzel lehet meghódítani hanem,hogy nem KEVÉS pénzel lehet.Vagyis én így értelmeztem.:D
2020. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
60%

22 Igen, én is így értettem.


Az is megfordult a fejemben, hogy ez egy troll által kreált kamu profil. Ha valós személy csinálta komoly szándékkal, akkor erre azt tudom mondani, mint a 21-es,hogy nagyon proli. Nem mindenki lehet értelmes, jólnevelt. Ignorálni kell az ilyen embert.

2020. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
69%
Ez szerintem is troll.
2020. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
68%
Ennyire lehet hülye egy nő? Inkább valami kamu lehet
2020. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez a nő úgy gondolja, hogy a lakás és a kocsi alap, aztán a pasi hódítsa meg őt a vonzó külsejével/a sziporkázó szellemességével vagy a közös (hajókázós) élményekkel.
2020. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
47%
Gratulálok. Egy kamu profilból àltalános következtetéseket vonsz le. Professzor úr
2020. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy nem vont le következtetést általánosan a lányokról.

Ennél a kérdésnél kivételesen nincs általánosítás.

Azt írta az "ilyen lányok".Az nem általánosítás.

2020. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
52%

Gyk válaszolók: Tuti kamu, mutazsmeg!

*posztoló megmutatja.

Gyk válaszolók: Tuti troll, akkorsesincsúgy!


Azért emberek, ez kicsit meredek...

Ráadásul, ahogy a #28-as írta, nem is minden nőről szólt a kérdés.

2020. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
A nyomorult incelek kérdéseinél valahogy nem merül fel, hogy trollok lennének :D
2020. okt. 9. 15:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!