Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tartjátok szánalmasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok szánalmasnak hogy rengeteg nő apró bikiniben, az idomokat kiemelve méregdrága belföldi szállodákbam pózolós képekkel árasztják el az Instagramot?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2020. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Elég szánalmas, hogy instagramon bikinis nőket nézegetsz. Szakadj le a közösségi médiáról.
2020. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Melyik szállodák menők most, mi a legnépszerűbb? Már rég voltam szabin.

Köszi!

2020. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fenn instán, nem érdekel.
2020. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van instám, de csak specifikus dolgok miatt és ezek egyáltalán nem jönnek fel, mert nem ilyen tartalmakat nézegetek. Szóval nem, nem érdekel, nem is látok ilyeneket. Ha te nem kattintanál rá minden hasonló szarra, akkor te se kapnád az ajánlásokat.
2020. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az internetes dolgok közül ez kb a legkevésbé szánalmas,ha azt vesszük, hogy itt alakulnak manapság a gyűlöletmozgalmak, itt történik a fiatalok radikalizációja, itt eresztheti szabadon mindenki a legrosszabb énjét, ami nyíltan homofob, szexista, rasszista, és itt történik az emberek agymosása is összeesküvés elmeletekkel.

Ha ezek megoldódtak, akkor majd lehet aggódni amiatt, hogy instan sok férfi képtelen felhuzni egy nyamvadt pólót, vagy hogy a nők bikiniben pozolnak.


De amíg ezen kívül konkrétan minden más sokkal égetőbb probléma, addig erre fókuszálni inkább csak azt mutatja, hogy te milyen frusztrált vagy.

2020. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs instagramom.


Ha zavar, neked is ezt javaslom

2020. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézegetek ilyeneket.
2020. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú, évekkel ezelőtt csináltam egy indra fiókot de annyira nem hozott lázba, hogy nem is mentem fel többet. Azóta már a jelszót is elfelejtettem és a regisztrációhoz használt email címet is :D
2020. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Vicces, hogy amikor ide ki van téve egy ilyen lány, hogy 10/ mennyi, akkor el van hordva minden k_rvának, de most meg a kérdező a hülye. Kicsit olyan ez az oldal, mintha mindegy mi lenne a kérdés, a sok megkeseredett ember csak idejárna kötekedni.
2020. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!