Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányok, nálatok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, nálatok milyen gyakran, hányszor szoktak kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Idegen emberek. Az más kérdés, hogy elhajtjátok-e őket vagy vevők vagytok az ismerkedésre, illetve, hogy milyen szöveggel állnak elő. Csak arra vagyok kíváncsi, milyen gyakran fordul elő ez veletek, hogy az utcán (vagy máshol) ismeretlen ember leszólít.

2020. okt. 9. 18:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit csúnyának tartom az arcom, de vékony vagyok, magas. Idén kezdtem a jogi egyetemet. Havi átlag 4-5 férfi szokott bejelölni ismeretlenül, akik utána írnak, be is próbálkoznak. Vagy 20 évvel idősebb férfiak, vagy pedig nagyon szerencsétlennek tűnő fiúk.


Az utcán vagy nyilvános helyen ritkábban, mondjuk kéthavonta, de ott is hasonló kaliberű emberek.

20/L

2020. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Én idősebb vagyok ugyan, kb 24-nek szoktak tippelni. Szinte soha, pedig nem vagyok csúnya. Manapság nem mernek a pasik ilyet csinálni, inkább facen írnak. Amúgy, szinte megijednek egy sima szemkontaktustól is 😆
2020. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
12%

Még a nagyon ocsmány nőkre is nyomulnak, akkora túlkínálat van férfiakból.

Akik itt azt állítják, hogy náluk nem kezdeményeznek, azok rondábbak mint Jaba, vagy "nem veszik észre" elmegy a tudatuk mellett a sok kezdeményezés már.

2020. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%

2# Mikor szemezünk?

Biztosan én nyernék,mindig is nyerő voltam ebben 😀

2020. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%

#4

Most, figyi

😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

2020. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
Már nem vagyok fiatal (29), de utoljára főiskolai éveim alatt 1, azaz egyetlen férfi volt, az is ilyen beteg, kifigyelő-zaklató karakter. Azóta semmi, leszámítva egy kissé szintén beteg (csak más módon), idősebb fickót, aki úgy 16 éves korom óta meg-megtalál változó gyakorisággal. Ennyi. Igaz, ami igaz, durva ronda vagyok.
2020. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Utcán nem szokott előfordulni.

Neten kb kéthetente ír rám random pasi.

2020. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Utcán nem szoktak leszólítani,itt annál inkább.
2020. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

3asra reagálva: nem hinném, hogy olyan ronda lennék, mint Jabba. Tartós párkapcsolatom van, nem az első, és amikor nem vagyok kapcsolatban akkor is könnyen tudnék találni másik jelentkezőt/alkalmit ha akarnék.

Inkább annak tudom be a dolgot, hogy nyilvános helyen mindig nagyon céltudatosan megyek a dolgomra és erősen igyekszem árasztani a "hagyj békén ha jót akarsz" kisugárzást. :D

Neten pedig egyetlen egy képem nyilvános.

2020. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

A face az azért nem számít annyira, számomra kezdeményezésnek, mármint abból a szempontból, hogy oda az ember eleve a legjobb képeit rakja ki.


Nálam nagyon-nagyon ritkán voltak ilyenek és igazából azt se tudom, hogy azok valóban ismerkedés célzatúak voltak vagy komolyan pl. útbaigazitást akartak. De én sem vagyok szép, bár a kisugárzásomra azt mondják, az jó. Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy átlagosabb, szebb, társaságibb lányoknál mi a helyzet.

Köszönöm az eddigi válaszokat, jühetnek még.


u.i: szerintem a 24 éves is fiatalnak számít, szóval ilyen átlag 30 alatt gondoltam, de azt a határt is csak azért lőttem be, mert 30-on felül ugye nagyobb az esély arra, hogy a nőn jeggyűrű legyen, vagy épp az illető anya is, szóval gyereke van és épeszű ember nyílván nem akar felszedni egy (feltételezhetően) kapcsolatban élő kisgyerekes nőt (félre ne értsen senki, nem a szingli anyákat akarom megbántani vagy ilyesmi. Csupán én ha látok egy kisgyerekes fiatal nőt, akkor automatikusan azt gondolom, hogy férjnél van/kapcsolatban van a gyerek apjával).

2020. okt. 9. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!