Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányok, nálatok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, nálatok milyen gyakran, hányszor szoktak kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Idegen emberek. Az más kérdés, hogy elhajtjátok-e őket vagy vevők vagytok az ismerkedésre, illetve, hogy milyen szöveggel állnak elő. Csak arra vagyok kíváncsi, milyen gyakran fordul elő ez veletek, hogy az utcán (vagy máshol) ismeretlen ember leszólít.

2020. okt. 9. 18:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
53%

Engem mindig megtalál valaki, pedig túlsúlyos is vagyok (93kg/163cm) természetes vörös és szeplős is az arcom. Igaz, Budapesten élek és dohányboltban dolgozom, csak a munkahelyemen naponta tudnék ismerkedni és ha leszámítom a csöveseket, alkeszeket, öregeket és elmebetegeket, akkor is azért hetente 3-4 számcsere összejöhetne ha nem lenne barátom.


28/L

2020. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
3%
Te nem lány vagy 11
2020. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Heti 1-2, leginkább munkahelyet.
2020. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
27%
Nem érzitek furcsának, hogy szinte csak a két végletet látni? Az egyik véglet leírja, hogy rengeteg próbálkozó van, a másik véglet olyanokat ír, hogy egész életében 1-2 próbálkozó volt. Ilyenkor látszik meg igazán, hogy az egyik véglet mennyire hazudik.
2020. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
37%
Főleg, hogy a fiúk lánynak kiadva magukat válazsolnak.
2020. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

5#

🥺🥺🥺🥺🥺😳😳😳😳😲😲😲😲😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Én sokáig bírom.

2020. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
91%

Idegen még sosem szólított le ismerkedési szándékkal sem utcán, sem máshol, pedig jól esne. Úgy látszik, akkor rondább vagyok, mint Jabba.🤷‍♀️

29/n

2020. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Egész életemben (26 éves vagyok) talán 8 ember szólított le ismerkedési céllal. A legutóbbi a fogorvosi rendelőben volt, amikor egy férfi leszólított, hogy mióta várok, jártam-e már a dokinál korábban, rákanyarodtunk a foglalkozásunkra (voltak átfedő pontok, ez nagyon tetszett :) ), vevő is lettem volna rá, hogyha nem lett volna akkor már egy több éves fix párkapcsolatom.

Több eset volt, amikor éreztem, hogyha jelzek (pl ablakszerelőnek), akkor szívesen megismernének. Ez az, amikor szerelés közben is folyamatosan beszélgetünk mindenféléről (elsőként a lakás, majd más témák), a végén pedig hezitálva megáll az ajtó előtt, hogy randira hívjon (ilyen is volt). Éppen a szakításom után 1 héttel volt, szóval nem álltam készem semmire és nem vagyok az a fajta, aki ígérget és húzza a másik agyát. Ha más helyzetben lett volna, akkor vele is szívesen elmentem volna randizni.

2020. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Soha senki. Utcán egyetlenegyszer szólított le valaki 5 évvel ezelőtt, ő is külföldi volt. Csak itt szoktak sablonüzeneteket küldözgetni, ha feltételezik a válaszomból, hogy lány vagyok.
2020. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nem sok, max. évente pár. Megnézni gyakran szoktak, de leszólítani csak ritkán. Mondjuk ez valószínűleg abból adódik, hogy utcán csak akkor vagyok, ha épp megyek is valahova, nem szoktam egyedül üldögélni, ahol oda tudnának jönni hozzám és a munkám során se találkozok új emberekkel. Ismerőseim tudják, hogy kapcsolatban vagyok, így értelemszerűen ők nem is próbálkoznak be (jó, 1-2 ilyen volt, de nem számottevő). Meg lehet az is számít, hogy bár nagyobb városban élek, de nem Budapesten.

Szóval szerintem egyáltalán nem igaz, hogy akinél nem próbálkoznak, az ronda. Annál se tudnak, aki nem nagyon hagy erre lehetőséget. Így is volt már, aki ügyintézésnél sorbanállás közben szólított meg, aki a zebránál, miközben vártam, hogy zöldre váltson a lámpa, buszon meg csak simán az utcán, miközben sétáltam valahova. Szóval voltak már ilyenek, de ez tényleg ritka azért.

2020. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!