Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányok, nálatok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, nálatok milyen gyakran, hányszor szoktak kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Idegen emberek. Az más kérdés, hogy elhajtjátok-e őket vagy vevők vagytok az ismerkedésre, illetve, hogy milyen szöveggel állnak elő. Csak arra vagyok kíváncsi, milyen gyakran fordul elő ez veletek, hogy az utcán (vagy máshol) ismeretlen ember leszólít.

2020. okt. 9. 18:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, egyáltalán nem szólított le senki az elmúlt pár évben random, pedig nem tartom magam csúnyának, azt például látom, ha megnéznek, pláne nyáron, ha csinosabban kiöltözöm. Mondjuk van rajtam jeggyűrű, lehet ez a "baj" :D


Ez a leszólítósdi akkor volt gyakoribb, mikor 18-22 éves voltam, eljártam bulizni meg ide-oda a barátnőimmel, láthatóan pasi nélkül, de akkor sem volt rendszeres, és az is inkább a szórakozóhelyekeb történt. Olyan, hogy tök semleges helyen, mondjuk utcán vagy buszom odajöjjön hozzám egy pasi, talán életemben 3-4 alkalommal fordult elő.


Szerintem nem szokás már nőket random leszólítani az utcán, mindenki tudja, hogy a többség nen szeret így ismerkedni.

2020. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#16

Nyertél 😣

2020. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Szerencsére így nem gyakran, mert folyamatosan a földet bámulom és zenét hallgatok vagy olvasok, nem veszem fel a szemkontaktust, messziről üvölt rólam, hogy nem jó ötlet hozzám szólni.


Más közegben (munka, egyetem kapcsán amíg nem tudja valaki, hogy menyasszony vagyok, szépen vagy pofátlanul, de szoktak közeledni nagyon sokan). Eleinte kedvességnek fogtam fel, aztán egyre több volt az olyan eset, mikor az illető levegőnek nézett és egyáltalán nem volt már olyan kedves, miután megnézte az adatlapom vagy megemlítettem valami kapcsán a párom. :D

2020. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#22

Szuper,ne szomorkodj,legközelebb hagyom magamat.

Kitartó voltál,nagyon ügyes vagy. 🙂

2020. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm 😁
2020. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeség de nincs kedved beszélgetni? 😊
2020. okt. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hát írj. Ha nem vagy letiltva már, akkor visszaírok 😃
2020. okt. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a buli ideszámít-e , de ha pl a barátnőm kimegy mosdóba vagy kér még italt és egyedül maradok az asztalnál, akkor általában mindig odajön valaki ismerkedni.

De volt rá példa, hogy a Sparban leszólított egy srác. Egyszer egy pizzafutár is bepróbálkozott. De egyikből sem lett semmi, már 5 éve boldog kapcsolatban élek :D


23L

2020. okt. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nálam erős szezonalitás tapasztalható. Vendéglátó helyen dolgozok strandon, napi szinten többször veszem észre, hogy valaki megnéz, szimpi vagyok neki. Konkrétan kezdeményezésnek nem tudom mi számít, mosolyogni szoktak, próbálnak minél többet beszélgetni, flörtölni óvatosan, bókolni, ki milyen természet, de mondjuk elhívni randira nem sokan próbáltak még. Bár ha érzem, hogy nagyon nyitna, akkor elhintem valahogy, hogy párkapcsolatban élek. Olyan sokszor volt, hogy később közösségi oldalon bejelöltek, ahol amint visszaigazolok látszik, hogy van párom. A nap mint napi életben egyébként jóval ritkább ez, az egyetemen például alig vettem észre, sőt, lehet nem is volt ilyen, hogy egyáltalán úgy valakinek szimpatikus vagyok. Itt inkább a Facebook bejelölgetés megy. Eljárni szórakozni 99%-ban a párommal megyek, szóval ott max elkapok egy tekintetet. Nem tartom magam csúnyának, szupermodellnek se, a pozitív visszajelzést sokszor tapasztalom, de a random leszólítanak az utcán dolgot azért nem. 21
2020. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gyakori, amit nem is bánok.

Több mint 4 éve van párom. Azóta leszámítva azt a három, arab kamuprofilost, akik FB-on bejelöltek, összesen két "próbálkozó" volt. Az egyik egy finn srác, aki egyébként szimpatikus volt és rendkívül udvariasan, egyáltalán nem nyomulós szöveggel jött oda. A másik meg zenekaros táborban, és épp idén nem volt velem a párom, így nem tudta, hogy foglalt vagyok.

2020. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!