Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elviselik ha ilyen anyagi különbségek vannak közte és a férfi között, ha amúgy bejön nekik a férfi külsőre és belsőre is? Vagy mindenképpen legalább velük egy szinten lévő vagy tőlük gazdagabb kell?

Figyelt kérdés

Tegyük fel a pasi külsőre nagyon bejön neked és belsőre is normális, értelmes, kapcsolatra alkalmasnak tűnik.


De mondjuk te keresel valamilyen okból havi 400-700 ezret (vállalkozás, vezető, csókos pozíció, stb), a férfi viszont alkalmazottként csak 300-350 ezret. (Pestre mondom ezeket, vidékre képzeljetek el százezerrel kevesebbeket.) És valószínűleg nem is lesz topmenedzser vagy vezérigazgató belőle, tehát nagyságrendileg ennyit fog keresni ezután is. Vagy te vagyonos családból származol, lehet a szüleidnek ingatlan(ok)kal együtt van 50-100 millió ft vagyona, vagy akár még több is, aminek egy részét vagy egészét egyszer majd te öröklöd, de a férfi meg csak majd egyszer egy 20 milliós vidéki lakást fog örökölni. Tehát most direkt nem ilyeneket írok, hogy a pasi segédmunkás, nincstelen, stb, hanem ő sem totális szegény, de azért sem a munkája, sem a családja vagyona alapján nem lesz majd soha iszonyú gazdag sem. Te viszont erősen jómódú vagy, sokan akár gazdagnak is hívnának. Ilyen esetekben adnál esélyt a férfinak?


2020. okt. 10. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Én el, de olyan viszont nem kellene, akiben ez akár felmerül, és képes róla több, mint 10 soros fejtegetést írni.
2020. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem a fizetése, pozíciója miatt érdekel, hanem mint társ.

Nekem pl. annyi az elvárásom a ffi felé, hogy legyen bejelentett fix munkahelye, a keresete nem érdekel. Ezt a mércét, sajnos nagyon sokan nem tudják megugrani, annak ellenére, hogy külsőleg vonzó emberekről van szó.

2020. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Adnék, igen. Mert itt nem arról van szó, hogy velem akarja eltartatni magát. Ameddig a közösen felmerülő kölotségek ráeső részét fizetni tudja, nem érdekel, mennyit keres.
2020. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az anyagi érdekel.
2020. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, lehet azért mert én még fiatal vagyok és nem egy 50 es mami. Nekem fontos hogy a férfi hasonló anyagi helyzettel bírjon.
2020. okt. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy Nő csak csókoskent kereshet havi 400-700at?

Üdv,

Egy könyvelő

2021. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!