Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Direkt utazott addig, amíg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt utazott addig, amíg én le nem szálltam?

Figyelt kérdés

Nem tagadom, nem kevés bebeszélés van ebben a részemről, de megfordult a fejemben, hogy esetleg ez történt. Persze nem gondolom magam olyan fontosnak vagy ilyesmi, csak azért én örülnék neki. A lényeg, hogy egy helyen dolgozunk, de még új vagyok és nem nagyon beszéltünk, csak látásból ismerjük egymást.

Viszont már többször láttam őt a buszon (igazából pont úgy tetszett meg, hogy annyiszor belefutottam a városban is, tömgközlekedve is meg boltban is, mindegy) és mindig egy konkrét megállónál szállt le. Ezen a napon viszont tutira látott, hogy felszálltam és amikor megláttuk egymást, hirtelen felállt az ülőhelyről és odaállt mellém, és vagy 20 percig úgy utaztunk. És olyan fura volt, számomra legalábbis, főleg, hogy végállomásig jött (ahol amúgy a buszállomáson kívül nem sokminden van - én ott szállok át másik buszra). Azt nem gondolom, hogy ő nem vett észre, mert láttam, hogy amikor oldalranéztem, ő kapásból elfordította a fejét. Plusz ezután munkahelyen is többször mgfigyeltem, hogy elkapja rólam a tekintetét, mint aki nem akar észrevenni. De hát akkor a buszon is miért állt oda mellém? Lett volna bőven (akár ülő)hely máshol is.


22/L



2020. okt. 10. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Lehet.
2020. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez tök bizarr... 😲😳
2020. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert megszólítani, de tetszel neki.
2020. okt. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Lehet már elképzelte hogy beteszi neked.
2020. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rád utazik...
2020. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy furi kérdés, de normálisabb válaszokat nem lehetne? Csak egyet :D Mással nem volt még ilyen?
2020. okt. 13. 18:05
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Elég krípi. Már előre sajnálom azt a kisgyereket aki az elgurult labdáját próbálja megkeresni majd a magas fűben és közben a te darabjaidat fogja megtalálni. :D
2020. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez kicsit sokára esett le. Oké. Köszi. :'D Nem egy félelmetes srác amúgy.
2020. okt. 13. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

És itt jön elő az amikor a jóképű acél fszú tökös szociopata gyerek követi a nőt az nem baj meg imponál , de ha már egy kevésbé jó vágású spanyolos ,olaszos kinézetű rá néz akkor már zaklatásnak veszi a nő

..

2020. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom az se zavarna, ha hazáig követne? :)
2020. okt. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!