Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez az oka bizonyos férfiak sikertelenségének?

Figyelt kérdés
Sok az átlag kinézetű pasi. 25-30 évesek és szűzek. Lehet van köztük olyan aki kisebbségi komplexusos? Pl csak 15-16 cm a farka és mivel az átlag “nem kimagasló , nem nagy szám “ ezért inkább nem is ismerkedik senkivel? Hogy használnia se keljen, mert fél hogy ez kevés.
2020. okt. 11. 06:29
1 2
 11/13 Lazy Lover ***** válasza:
2 ez pontosan így van valamiért felnőtt 1 debil generáció
2020. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%

Felnőtt egy debil generáció... Úgy szeretem ezt a szöveget, csak abba nem gondolnak bele azok, akik ezt szajkózzák, hogy ki nevelte őket ilyen debilnek. Csak nem az a nagyszerű, tökéletes előző generáció? Hát ez hogy lehet, ha az a generació ennyire fasza volt? :D

Amúgy nem azért mondom, mert magamra veszem, 32 éves vagyok, nő, két gyerekem van és vállalkozásom, tehát nem vagyok a mamahoteles vénlány, de ez az "életképtelen mai fiatalok" szöveg akkora öngól a mai negyven fölöttiektől, hogy hihetetlen. És észre sem veszik.

Egyébként ilyen semmirevaló lúzer réteg mindig is volt. Csak ja, a komcsi rendszerben minden ilyen utolsó hülyét felvettek valahova, mert muszáj volt. Ma meg nem muszáj, ezért 30 fölött is otthon a gyerekszobában élősködnek a szüleiken és sírnak a gyakorin, mert mára internet is van. Azelőtt csak otthon sírtak.

2020. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ma a hülye, bunkó, szar embert mint ismerőst veszik fel. Kádár rendszerben volt kitörés. Pont az értelmes okos emberek sírnak otthon, akiknek nincs ismerőse. Vagy külföldön sír, mert szart lapátol jó pénzért.
2020. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!