Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtetszett egy idegen lány a facebook képei alapján,hogy kezdeményeznétek nála?

Figyelt kérdés
Véletlenül láttam meg egy 32 éves nőt a profilképe alapján,nagyon megtetszett.Sok képe van szimpatikusnak tűnik. 90kmre lakik,nincs kapcsolat megadva nincs képen se más férfival. Ráírnátok,hogy véletlenül láttátok,szimpatikus,van e kedve esetleg beszélgetni...Vagy bejelölnétek először ismerősnek,és ha visszaigazol ráköszönni és ugyanez? Várok minden tippet.
2020. okt. 12. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Jelöld be, aztán vagy visszaír, vagy nem.

De 90 km elég komoly akadály, már ezért sem valószínű, hogy visszaír.

2020. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
33vagyok van autóm,szerintem nem nagy távolság.
2020. okt. 12. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként válaszolok, a többség egy ilyen üzenetre nem is válaszolna, esetleg elküldene melegebb éghajlatra. Van rá esély, hogy jól sül el, de ne légy nagyon elkeseredve ha mégse.
2020. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ekkora távról sehogy. Van lóvém, meg jó kocsim, de nagy a táv.
2020. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy nincs-e ellenére, ha megakarod Őt ismerni.. Ne ilyenekkel kezdh ogy "szia, mizu". Hívd el kávézni..ismerkedjetek személyesen.
2020. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Idézz az ÁL/ARC című filmből!

Írd meg, hogy imádod a húsos barackot, és megengednéd neki, hogy bekapja a nyelved!

2020. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
A facebook még mindig nem társkereső.
2020. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!