Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak a pasik hogy nem írnak vissza nekik a csajok?

Figyelt kérdés
Alapból igazából a legjobb és legintimebb és érdekesebb élőbe lenne ismerkedni. De oké, tekintsünk el ettől. Tegyük fel van egy jó csaj pl, és ki van töltve az adatlapja jól van ott minden mit vinnél egy lakatlan szigetre stb. És tegyük fel ez a lány munkából (legyen ez csak 8 óra plusz utazás) haza megy főz, eszik fürdik stb és leül a gép elé, egy órára (többre nem érdemes mert kiégsz) annak reményében hogy az unalmas napja után kikapcsolódhat végre. Aztán ugye megnyitja a leveleit. Na most, tegyük fel van neki 100 levele. Amiből, 90 Így kezdődik, szia, szia mizu, szia szimpatikus vagy, megismernélek, van kedved ismerkedni, stb ERŐLTETETT, UNALMAS, SABLON (Mindenki mindenkinek ugyanezt írja) KISZÁMÍTHATÓ DIRETTES Persze adatlapot jó ha 10 olvas. Na már most ugye 100 ból 90 ki is esett ezek miatt, aztán vannak a farok küldők tábora, az is kuka, kamusok, kép nélküliek szintén. Marad tegyük fel 5. Szóval kérdem én, miből gondolod hogy pont neked fog visszaírni az adott nő? Mikor semmi egyéniséget nem mutattok. Bead neki 100 levelet. Vagy úgy gondolod hogy mindenkinek mind a 100 nak írjon vissza? Ja rögtön.

2020. okt. 12. 12:57
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
Folytatás. Az egy órácska fele egyből elmenne. A maradék félóra meg semmit sem érne. Vagy úgy gondolod éjt nap alá téve üljön ott a kívánságaitokat lesse? Egyébként ha azzal az 5el tovább is viszem a beszélgetést akkor 4 minimum sablon dolgokat kérdez vagy nem tud már mit egy idő után. Holott elég érdekes témáim is vannak kiírva. Szóval fiúcskák, azért mert élőbe gyávák vagytok és hazamentek felregeltek társkeresőkre, és bepötyögtök az ujjaitokkal 4 karaktert :szia. Attól még nem fog benedvesedni tőled mindenki és vissza írni nem is kötelező.
2020. okt. 12. 13:06
 2/59 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nem értem, ha sok a levél amit kapsz és nem tudsz mindegyikre válaszolni akkor miért nem használsz olyan társkeresőt ahol csak kölcsönös szimpátia esetén lehet beszélgetni? (pl Tinder) De amúgy gondolj bele hogy nekünk fiúknak milyen rossz érzés az, hogy írunk több szász nem sablon üzenetet, komolyan szeretnénk ismerkedni és az öszes levélre sem érkezik válasz. A legrosszab érzés amikor olvasotton marad az üzenet és még válaszra sem méltattok.

Mellesleg egyszer kijelölöd mondjuk azt hogy "Szia ne haragudj de nem szeretnék veled ismerkedni" ctrl+c

És aki nem szimpi annak csak bemásolod ctrl+v

20 perc alatt megválaszolsz több száz levelet :) Ebbe azért csak nem törik le az ember keze :D

2020. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
78%

Tegyuk fel van egy jo srac, kitoltott adatlappal meg minden. Es tegyuk fel, hogy ez a srac a munkabol (legyen ez csak 8 ora plusz utazas) haza megy foz, eszik furdik stb es leul a gep ele egy orara annak remenyeben, hogy az unalmas napja utan kikapcsolodhat vegre. Aztan elkezdi nezni a tarskeresot es irogatni a nagy esellyel teljesen folosleges leveleit mert a nok meg sem nyitjak...


Remelem erted.

Te biralod a masik oldalban ami nem tetszik mert biralni meri azt ami neki nem tetszik:)

Neked csak hatradolve kell egy ora alatt kivalogatnod azt a 3-5 embert a szazbol akivel beszelgetsz. A ferfiember meg irja az egyedi szovegeit ugy, hogy nem is kap valoszinuleg valaszt... es arrol nem is beszelek, hogy a szazbol mennyi adatlapjat nezed meg...


Hidd el sokkal nehezebb ferfikent ismerkedni mint nokent...

2020. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
88%

#3 Csak alátámasztani tudom.


Rengeteg energiát felemészt, hogy ne sablon szövegeket írjunk. Amiket 1) vagy meg se néznek, 2) megnéznek, de semmi reakció.

Amolyan felesleges energiát és időt toltunk bele, aminek nincs hozadéka. Én fent vagyok 1 társ keresőn, bár elég aktívan nézik a profilomat és van aki vissza-vissza tér, de írni már nem ír semmit válaszban.


Nyilván nem jó érzés férfiként és ennek feloldása érdekes, de sablon szöveg lesz, amin elég csak a nevet átírni és kiszórni több 100 nőnek.


Azokat tisztelem, akik visszaírják, hogy: "nem szeretnék veled folytatást" vagy hasonlót. De csak megnézi, és megy tovább persze fájü, de női oldalról érthető is.


Ez a szar az online ismerkedésben.

2020. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a problémád, van 100 ember aki közül választhatsz és ezt soknak tartod mégis baj hogy a 90%-a nem ír érdemlegesen ezzel csökkentve kikkel kell foglalkoznod és az hogy "sablonos kérdés" szerintem értelmetlen attól még hogy neked pl alap hogy hova jársz suliba/dolgozni meg úgy átlagos dolgok evidensek de akikkel ismerkedsz nem tudják ezeket és azért kérdezik mert... ez az ismerkedés része? Az a rész meg hogy "minimum sablon dolgokat kérdez vagy nem tud már mit egy idő után" ezzel sokszor találkozom én is ami valójában az hogy a nő nem válaszol a kérdésre és próbál beszélni hanem mint egy igen/nem tesztkérdés megválaszolni ha meg a srác kifogy a kérdésekből az csak azt jelenti hogy A) nem találtatok közös témát amiről tudtok beszélni B) bármit amit kérdezett csak meglett válaszolva röviden, nem lett visszakérdezve semmi amire építhetne és zsákutcába került. Én őszintén szeretek mindenkinek egyedileg írni és tényleg kapcsolódva ahhoz amit írtak de legtöbb esetben csak válaszolnak a kérdésre nem kérdeznek vissza és akkor kapkodhatok új kérdésért vagy otthagyom ahogy van...
2020. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Nos megválaszolom még a kérdéseiteket esetleg újra levázolom. (Megjegyzem, nem akarok én itt rá erőltetni senkire semmit, ismerkedni se akarok, ettől én ugyanúgy jól fogok aludni bármit tesztek vagy nem tesztek.)

Szemet szúrt hogy egyikőtök írta hogy "ez a baj a netes ismerkedéssel. Igazad van. Ezt magyarázom. Élőbe kellene. Na de, volt egy olyan komment aki azt írta hogy (fiú kitöltött adatlap haza megy főz eszik. Azaz leírta azt amit én. Majd hozzá tette" leül a gép elé annak reményében hogy az unalmas napját feldobja. Tehát úgy gondolod. Hogy ez a norma hogy a helyett hogy esetleg haverjaiddal vagy egyedül elmennél csajozni vagy ide oda, te az interntettől várod hogy feldobja a kedved? És talán az első válaszoló volt aki azt írta hogy ő szerinte kötelesek vagyunk az 1 óránkból, (ami mindig nem sok) 20 percet rá áldozni a 90 kuka kategóriájú illető vadidegenre. Aki elvárja hogy vissza írjunk nekik holott ha élőbe találkoznánk bezzeg meg se merne mukkanni lehajtott fejjel szállna fel a buszra. És milyen érdekes ezek várják el hogy vissza írjunk. Akik előre sem képesek engedi a lányokat ajtóba vagy buszon. Hmm de mi pazaroljuk rájuk az időnket és koptatsuk a billentyűzetet.

2020. okt. 12. 18:54
 7/59 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi (és ismétlem nekem teljesen mindegy hogy megfogadjátok e felőlem írjátok a szia mizukat a lányoknak az se zavar) Csak annyi lenne hogy a kérdést azért írtam ki mert zavar hogy csodálkoztok hogy sablon(szia stb..) üzenetekre nem kaptok választ. Ez az egyik a másik meg hogy. Nagy gondok vannak ha ti a (szia, szia mizu, hogy vagy, szimpatikus vagy, van e kedved ismerkedni)) írásotokat már erőlködésnek és erőfeszítésnek nevezitek és elvárjátok hogy vissza írjon a lány. (csak mert "vettétek a fáradtságot" hátradőlve bepötyögni egy nyavajás sziát, vagy valami sablont) Mert többre nem vagytok képesek.

Idézem...

De amúgy gondolj bele hogy nekünk fiúknak milyen rossz érzés az, hogy írunk........ (nekünk is hogy élőbe nem mertek oda jönni)

több szász nem sablon üzenetet, ((milyen az a több száz nem sablon üzenet? Csak nem szia hogy vagy?.. komolyan szeretnénk ismerkedni ((komolyan de több száz lányra rá írtok. Micsoda egyéninek érezheti magát veletek a lány.) A legrosszab érzés amikor olvasotton marad az üzenet és még válaszra sem méltatták. (igen nekünk is sokminden roszul esik pl élőbe néma kacsát játszotok)

2020. okt. 12. 19:07
 8/59 anonim ***** válasza:
100%

És talán az első válaszoló volt aki azt írta hogy ő szerinte kötelesek vagyunk az 1 óránkból, (ami mindig nem sok) 20 percet rá áldozni a 90 kuka kategóriájú illető vadidegenre.


Ezt nem mondtam hogy kötelező válaszolni, de ha komolyan veszed a társkeresést akkor illene válaszolni a másiknak ha rad szánt egy kis időt és írt neked még ha kuka is. Hameg nem akarsz mindenkinek válaszolni akkor ott vannak azok az oldalak ahol csak azzal beszélhetsz akivel párba alltál.



De amúgy gondolj bele hogy nekünk fiúknak milyen rossz érzés az, hogy írunk........ (nekünk is hogy élőbe nem mertek oda jönni)


Minek menjen oda valaki hogya teljesen esélytelennek érzi magát, nomeg a legtöbbször elég bunkó módon küldik el az embert. Garantált pofáraesésért te próbálkoznál?



több szász nem sablon üzenetet, ((milyen az a több száz nem sablon üzenet? Csak nem szia hogy vagy?.. komolyan szeretnénk ismerkedni


Hát nem talált :D



((komolyan de több száz lányra rá írtok. Micsoda egyéninek érezheti magát veletek a lány.)


Nem nem ezen a szinten van az a több száz üzenet.



A legrosszab érzés amikor olvasotton marad az üzenet és még válaszra sem méltatták. (igen nekünk is sokminden roszul esik pl élőbe néma kacsát játszotok)


Mégis minek menjek oda egy lányhoz ha úgy is elutasít a külsőm alapján? Garantált kudarcot nem akar az egónk bevallalni.

2020. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:

En a 3-as vagyok azt irtam amit te, azaz:"annak reményében hogy az unalmas napja után kikapcsolódhat végre" vs "annak remenyeben, hogy az unalmas napja utan kikapcsolodhat vegre"

Nem akarok beszolni, de magadat ekezted:)

Kifejezetten figyelek arra, hogy elore engedjem a noket lanyokat idosebbeket a buszon. Normal helyzetben odalepek es felajnlom segitsegemet a lepcson nagy pakkot felcipelo lanynak, bevasalotaskas neninek, babakocsis anyukanak stb. Volt, h harmat fordultam...

Igen vagyok olyan gatlasos (44 vagyok es amikor fiatal voltam keptelen voltam randizni most sincs sok onbizalmam es egyelore kedvem sem ehhez) hogy zavarban legyek egy elo randin annak ellenere, hogy kaptam par pozitiv visszajelzest mar.

2020. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi normalisan kozeledik, baromi bunko a noktol, hogy egy bocsi de nem et sem tudnak visszairni.



Megalazo erzes, amikor a pasi nem ronda, normalis, becsuli es tiszteli a noket, kozeledik, de max megnezi az adatlapjat es semmit nem kepes reagalni.


Es ez a megalazo erzes egy ido utan felgyulik, reszben ti tehettek rola.


Amikor kapok egy ertelmes elutasitast tudod mit csinalok? Megkoszonom, mert kepes volt emberien viselkedni es nem egy magat tulertekeltnek gondolo kiscsajkent.

2020. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!