Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 28 évesen 3 kisgyerekkel mennyi esélyem van új párt találni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
0%
Menjetek már innen kardozni máshová vagy pedig ☮ and ❤
2020. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
90%
Az olyan válaszokat, amiknek közük nincs a kérdéshez, mind jelentettem. Ne itt éljétek már ki az otthoni frusztrációitokat!
2020. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
41%

Akkor mindenki lapozzon vissza a 68-as válaszhoz.


A retardált hermafroditával pedig nincs miről beszélnünk a továbbiakban!

2020. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
41%

Vicces, hogy amikor valami szerencsétlen pasi ír ki kérdést, hogy nem talált csajt, akkor egyből oké, hogy mit tud nyújtani és hasonlók, de amikor fordul a kocka, pár nő úgy felháborodik, mintha a világ legrosszabb dolga történne.


A társkeresés piac? Hát persze, hogy az. Maximum egy coelho idézetben élő, magát is átverő, 0 önismerettel rendelkező ember állít mást, miközben ő is pont ugyanúgy felméri a piacot és választ.

2020. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
85%

Most komolyan miért éri meg ennyit harcolni azon, hogy a kérdezőnek márpedig nem lesz pasija, vagy csak egy nagyon idős értelmi fogyatékos beteg alkohlista drogos hajléktalan? :D


Milyen piacon éri meg erre elkölteni az időt? Mi az amit itt kapni lehet, hogy ennyire megéri ez a hadakozás?

2020. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd mar ezt az avval t annyira gáááz. Azzal!!
2020. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
60%

Hát az úgy van, hogy a párkapcsolataimat sosem az alapján alakítottam, hogy milyen helyzete van az illetőnek, haldoklik-e az anyja vagy nála lakik az apja. A piacos (kereslet-kínálat) látásmód alacsony érzelmi intelligenciával rendelkező embereknél van, akinek teljesen mindegy, hogy az adott nő összeillik-e vele kulturálisan, szellemileg, érzelmileg mert neki nincs igénye a mélyebb kapcsolatokra, csak olyanra, ami praktikusan megfelel.

Én az ilyeneket nagyon messze elkerülném, ha gyermektelen lennék, akkor is.

2020. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egy jó párt találni pontosan annyi esélyed van most, mint gyerekek nélkül.
2020. okt. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
61%
Szingli apukaként azt mondom hogy simán van. Kölcsönös szimpátia esetén nem lenne akadály, főleg hogy nekem is van egy gyerkőc. 36/f
2020. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
59%
1%
2020. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!