Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem lennék zárkózott akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lennék zárkózott akkor lenne barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem szándékosan vagyok ilyen, nem tudok magamon változtatni. Nem járok sehova ahol ismerkedni lehetne (szórakozóhely, koncert...). Nagyon hiányzik már egy társ az életemből. Magányosnak érzem magam így. Ha nem lennék zárkózott, csendes, magamnak való akkor már lett volna barátnőm?
2020. okt. 16. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Több mint valószínű, hogy igen. Ha nem jársz sehova, hogy a fenébe szeretnél barátnőt találni?:)

Nem fog bekopogni hozzád csak úgy és az öledbe ülni:)

Járj el, ismerkedj. Így lesz esélyed. Otthon ülve nem sok:)

2020. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Ismét csak föltenném az obligát kérdést: nem lehet, hogy a "zárkózottságod" valójában a kapcsolatteremtő (szociális / társas) képességek durva mértékű hiányára vezethető vissza, kérdező?
2020. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lennék börtönben, akkor lenne barátnőm? :)
2020. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
3. de ott barátod még lehet :)
2020. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamennyire tudsz magadon változtatni egyrészt, másrészt egy belső tulajdonságra fogni nem lehet, hogy "ezért nincs barátnőm".

Ha sehova sem jársz, akkor esélyek sincsenek és becsengetni sem fog senki azzal: "nincs -e kedved megismerni véletlenül".

2020. okt. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt rövidre zártam, még csengőm sincs.:) Maximum néha az ablakot szoktam kinyitni. Ha ott esetleg bemászik egy jó nő, akkor jöhet, egyébként le van xarva. :))
2020. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!