Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz, hogy minél idősebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy minél idősebb a férfi, párválasztásnál annál kevésbé érdekli a nő külseje és annál inkább fontosabb a belső?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 02:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%
Ezzel a bullshittel csak a vénlányok, meg a grenik nyugtatgatják magukat. Kivénhedt, ráncos teste fel sem áll, és ez igaz minden 30 feletti nőre. Ezért van cumi nekik 30 felett, akárhogy vonyítanak.
2020. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kicsit igaz. :)

F45.

2020. okt. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Fiatalon se a külső volta a minden, max ha szexre mentem, akkor nem érdekelt, hogy belül üres.
2020. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Én 30 éves vagyok és szerintem igaz. Ez annak köszönhető, hogy megváltozik a "cél". Fiatal koromban szép lányok kellettek, hogy felvágjak a haverok előtt,hogy én milyen csajd döngetek. Ebben a korban már a férfiak hosszú távú kapcsolatot szeretnének. Azt pedig minden épeszű ember tudja, hogy ehhez nem elég egy szép arc. Nem elég ha jól néz ki de a személyisége egy nulla. Ezzel természetesen nem azt mondom, hogy nem preferálom a szebb nőket de ha csúnyácska és jól összepasszolunk akkor nem érdekel. A kövér lányok nálam még mindig szóba se jöhetnek. Nem feltétlenül a testsúlyuk miatt hanem inkább az igénytelenségük taszít.


U.I.

Érdekes, hogy akik nem értettek egyet a kérdésben levő állítással, egytől egyig le vannak pontozva.

2020. okt. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét nemre igaz. Ahogy idősödik az ember már mást tart fontosnak.
2020. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
En nő vagyok de nekem mindig az idősebb palik jöttek be min 13 ev volt eddig a korkülönbség a ffi javára most 30 vagyok és az exem 45 éves
2020. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hogy mondjam finoman...

A kor előrehaladtával az emberek egyre pontosabban be tudják lőni, hogy melyik vágyaik elérhetőek és melyik vágyaik lehetetlenek.

Jelen kérdésben a vágy a "szép csaj".


A férfiak, akiknek korábban nem jutott, egy ideig vágynak rá. Csakhogy aztán lassan felfogják, hogy nincsenek olyan szinten a táplálékláncban, hogy ezt elérhessék. Egyedül viszont rossz lenni, valami meg mégis kell. Úgyhogy az agyuk szépen átdolgozza a vágyakat, hogy jobban passzoljanak a valósághoz.


Így végül a külső iránti vágyat elengedik, és abból kezdenek el kiindulni, ami elérhető.


Ezért is lesz jó nekik végül a kevésbé előnyös külsejű nő.

2020. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy az "érdekli" alatt megalkuvást vagy azt érted, amit az egyik előző fogalmazott meg, hogy elengedi a haverok előtt való felvágás vágyát.


Mert mindkettő igaz. De csak az utóbbi, amivel érdemes foglalkozni, mert előbbiből lesz az, amikor már pár hónap 1-2 év után kihűl a kapcsolat és a férfi inkább választ bármi mást, legyen az sörözés, tévé, meccs, alvás, mint az együttléteket, mert lakótársnak választotta a nőt, aki fizikálisan nem taszító, de az adott férfi számára nem is vonzó, ezért inkább semlegesnek mondható.


Ezért szomorú, hogy ennyi kapcsolatfüggő férfi is van, aki összejön az első olyan nővel, akitől két jó szót és kedvességet kap és nem csak magát, de a nőt is tönkreteszi vele, mert ő meg folyamatosan azt fogja érezni, hogy értéktelen, nem kívánatos, stb. Pedig lehet, hogy csak a megfelelő férfival kellene lennie.

2020. okt. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!