Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy kapcsolat létrehozásába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat létrehozásában a nők szerint minden a pasi dolga, ők akkor mit tesznek bele?

Figyelt kérdés

A pasi kezdeményezzen, a pasi hivja randira, a pasi irkáljon, a pasi dolga igy a pasi dolga ugy.. a nőé meg? Nagyduzzogva belemenni?

Még ha érdeklődik is a nő és tetszik neki a pasi akkor sem csinál kb semmit. Miért?


2020. okt. 17. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%

Azért, mert ha a nő kezdeményez és nem jön össze, akkor ő egyből prosti lesz a sok idióta szemében.

De ha össze is jön, akkor még az lesz, hogy ez a pasi betegesen fel te ki lesz, mert hát az a nő kezdeményez.

2020. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

A nő dolga versenyeztetni a lovagokat :)

Kicsit igazságtalan tényleg, amúgy jártam már úgy, hogy belefáradtam h mindig én tepertem, ő meg nem, és abbahagytam az irkálást, a keresését. Aztán 2 hét múlva jött a lebaszás, hogy eltűntem pedig olyan szimpi stb voltam, de ezzel elrontottam mindent. Ami sztem kamu, mert ha egy nőt érdekli komolyan a srác, akkor keresni fogja. Szóval inkább olyanokkal ismerkedj akik nem így viselkednek, valószínűleg őket tényleg érdekled.

31/f

2020. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Dehogy nem csinál semmit.

Amúgy te mit csinálsz? Kinyogsz egy mondatot, hogy mikor találkozzunk?

2020. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Valamit csak csinál a nő is. Valamit csak tesz bele.

Gondolkodom a listán..

2020. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
7 éves kapcsolatban csak röhögni tudok ezen a vergődésen, ugyanis ahhoz, hogy hosszú távon működjön, mindkét félnek egyformán tenni kell, és teljesen mind1, mi volt az elején.
2020. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
A pinát... Mégis mi mást?
2020. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Aki lepontozott kifejthetné, hogy miért :)
2020. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Most majdnem gonosz voltam és a #6 -os hozzászólt ismételtem...


Ez egy több ezer éves hagyomány, hogy a férfi küzd a lány kegyeiért, a lány pedig próbál lehető legszebb lenni, hogy elcsavarja a pasik fejét.

Aztán majd jön a házasság, és királylányból lesz a sárkány. :-D

2020. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Aki szerint a nőnek semmi más értéke nincs a punciján kívül, az minek akar kapcsolatot? Szexelni anélkül is lehet.
2020. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Látom nem értettétek az iróniát.
2020. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!