Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a nőkről, akiket férfi bottal se piszkálna meg? Sajnáljátok őket, tudomást sem vesztek róluk vagy szeretitek segíteni őket lelkileg? Férfi válaszok érdekelnek első sorban de érintett nők is válaszolhatnak.

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 23:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Ilyennel még nem találkoztam. Még az erősen csúnyácska nők is játszva találnak palit, nekik is csak válogatni kell, persze mondjuk nem 100 paliból, hanem tízből.
2020. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Miért sajnálnám? Mindenkinek más az értéke, egy vonzó nőnek a teste, addig egy kevésbé szép lánynak lehet az esze. Mindenki értékes.

Elég erős kijelentés, hogy senki sem "piszkálná meg" maradjunk annyiban, hogy a felszínes férfiakról szól a kérdés.

30/F

2020. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Hát ez egy fura dolog, mert amikor látok ilyen nagyon gázos, bottal se kategóriájú nőket akkor általában azt is látom, hogy még így is nyomul rájuk pasi. És nem tudom felfogni. Sokszor elég normális pasik. Más meg csinos, igényes magára, de nincs férfi mellette valami oknál fogva. Szeretnék a sajàt példámmal élni, minden beképzeltség nélkül, csinosabb vagyok sokkal, mint ezek a bottal se kategóriás lányok. Nem beképzelt, csak tisztában vagyok saját magammal. Persze nem is becsülöm túl magam. Vannak sokkal sokkal szebb nők is bőven. Az àtlagos csinosba tartozom. Nem csak én gondolom így, másoktól is hallottam már. Azonban valami oknál fogva tőlem félnek a férfiak. Soha nem szoktak oda jönni hozzám és a barátnőmhöz bepróbálkozni, például ha beülünk valahova. Pedig tényleg még csak sznob pcsáknak se mondanám magunkat. Oké van egy szint, de semmi rosszindulat nincs bennünk. De olyan mintha lenne bennünk valami taszító mégis, ezzel szemben az ilyen zs kategóriás lányokhoz meg oda mennek, teszik a szépet nekik, megpróbálják felszedni őket. Mindeközben pedig tényleg zacskót kéne a fejükre húzni. Rejtély. Amúgy kérdésedre válaszolva sehogy nem viszonyulok hozzájuk. Kicsit idegesítenek. Ismerek kettőt, abból az egyik katasztrófálisan buta is, nem csak csúnya, a másik meg egy alkesz és vállalhatatlan. Mondjuk lehet pont ezért könnyű vinni is... 🤔
2020. okt. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Én sem láttam még ilyet. De, tényleg nem. Gondolom a szokásos hattyú halálát eljátszó nőktől majd jönnek a megszokott mínuszok, de a környezetemben a legrondább és legigénytelenebb nőkre is volt jelentkező. És sokszor teljesen átlagos pasik próbálkoztak náluk.
2020. okt. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

#3 A flegmaság például távolról is látszik már... az taszító, ahogyan "befagy a pokol", nézés is, vagy a "resting bitch face".


Az meg alapszabály, hogy nők csoportjához nem megyünk oda, mert ott valószínű a flegmaság, a csoportos gúnyolódás, vagy csak annyi hogy a "barátnő" lebeszél rólunk, saját traumái, kudarcai, miatt, vagy egyszerű irigységből, "dögöljön meg a szomszéd tehene is" miatt.

2020. okt. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

Jól van na, nincs itt harag meg semmi. Csak leírtam a személyes tapasztalatomat, ennyi. :D

Amúgy tényleg nem vagyunk flegmák. Ami még eszünkbe jutott, hogy esetleg ezek a csúnya lánykák, akár alkohol, akár bármi hatására nagyfokú önbizalom löketet kapnak, aztán esetleg emiatt nagyon kívánatosnak elő tudják adni magukat. De amúgy ötletem sincs.

2020. okt. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként azért viszonylag kevés olyan ember van szerintem, aki ha ad magára, akkor ne tudna legalább egy átlagos kinézetet összehozni. Számomra azok a nők kerülnek az általad említett kategóriába, akik nem foglalkoznak a külsejükkel. Itt elsősorban olyanokra gondolok, hogy igénytelenek, nem figyelnek az alapvető higiéniai dolgokra, sárga a foguk, szarul öltöznek, el vannak hízva stb. Ezeket pedig egy percig se tudom sajnálni, mert mind olyan tulajdonság, amiről rajta kívül senki más nem tehet.
2020. okt. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem azért eléggé szubjektív, hogy kinek milyen az a típus, amit bottal se piszkálna meg. Viszont hogy egy barátomat idézzem:

Ha férfiként igénytelen vagy, nem adsz magadra, a külsődre, az alkatodra, az öltözködésedre, akkor bizony ráfáztál, mert egy nőnek sem fogsz kelleni.

DE! Lehet egy nő akármilyen kövér, ocsmány, bunkó, trampli, ostoba, mindig lesz olyan kétségbeesett férfi, akinek már mindegy, csak p*ncihoz jusson végre...

2020. okt. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Dugni jó nekik, meg haverokkal kiröhögni.
2020. okt. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

Ilyen nő nincs. Múltkor néztem valami videót amiben bemutattak a törzsüknél összenőtt háromlábú sziámi ikreket és még annak is volt férje. Majd ha tudsz mutatni egy olyan nőt akihez nem nyúlnak hozzá visszatérünk a kérdésedhez.

Az más lapra tartozik ha a nő nem hagyja, hogy hozzá nyúljanak.

2020. okt. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!