Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen nők ?

Figyelt kérdés

Tudom minden embernek vannak rossz napjai,amikor kötekedős kedvébe van. Vannak még olyan nők akik.

-Egy nehéz melós nap után nem esnek neki a párjuknak hogy miért nem kérdezett rá a napjukra.

-Aki nem csesztet állandóan hogy miért vagyok fáradt ha túlórázik az ember.

Aki ha nem is éppen meleg vacsorával,de legalább egy kedves szóval várja otthon a párját.

-Nem hisztizik ha nem kap minden héten valamit.

-Kedves,normális,emberi hangnemben beszél.

Sajnos eddig mindig olyan lányba botlottam,aki mindenért csesztetett,szakítottam velük,csak már kezdek kiábrándulni.Persze lehet én kerestem eddig rossz helyen.


2020. okt. 18. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Meg kell becsülni, amid (akid) van. Sokaknak még ilyen se jut.
2020. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Párom mindig megkérdi és én is őt, evvel már a kedves szavak ki vannak pilálva, ezen felül párommal alapból kedves vagyok, hiszen szeretem.

Soha nem csesztetem, ha nehéz napja van vagy épp levert valami miatt, inkább támogatom.

Nekem havonta se kell ajándék, szülinapra se, inkább egy jó program (amibe a sima túra is benne van), egyeghitt őszebujás vagy akár együtt főzés boldogabbá tesz, mint egy ajándék.

Mindig nem lehet az ember olyan kedves, pláne, ha szar napja van. De pl a problémákat vagy ha valami bánt, azt normálissan közlöm és megbeszéljük.

De ehhez, hogy ilyen legyek a pasinak is ilyennek kell lenie.

Sokan viszont valóban nem tudják normálissan kezelni a problémákat, indulataikat férfibe és nőbe egyaránt.

N

2020. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
A feleségem olyan.
2020. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem ez rám mind igaz, kivéve, hogy el tud borulni az agyam, amikor én minden kis rigolyajat tiszteletben tartom, alkalmazkodok, de ő azt az egy dolgot nem képes megtenni hónapok óta, amire megkertem. Mindent halogat és kifogásokat keres. Na ilyenkor kezdődik a cirkusz.
2020. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Vannak, de ehhez a férfinak is olyannak kell lenni! Te jól bánsz a nőkkel? Először magadat maxold ki.
2020. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Azon nem gondolkodtál még el, hogy miért mindig ugyanazt kifogásolja mindenki?
2020. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Az én feleségem soha nem csesztet semmiért. Mindig kedves, figyelmes és kajával vár. Még a reggeli teámat is elkészíti.

Szerencsés vagyok

2020. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
A #3-as vagyok. Igaza van az #5ösnek. Ez kölcsönös. Társasjáték..
2020. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Létezik olyan férfi, akinek egy nehéz melós nap után sem esik nehezére egy nagyon egyszerű háromszavas kérdés: "Milyen napod volt?". Akinek nem csak születésnapkor jut eszébe meglepni valamivel élete párját, hanem esetleg csak úgy spontán is? Aki nem fogja a fáradtságra az érzéketlenségét? Aki nem várja el, hogy amikor hazaesik egy fáradt, melós nap után, akkor az asszony, mint egy szellem közlekedjen a házban észrevétlenül, mert őfelsége, a ház ura haza kegyeskedett fáradni munka után? Mert esetleg lehet, hogy ugyanazon a napon annak a hülye hisztis libának is ugyanolyan fos napja volt, mint neki, és ő is egy mosolyt vár este a hazaeső férfitől, nem egy "jaj hagyjál, egész nap dolgoztam, fáradt vagyok"-ot? Létezik vajon olyan férfi, akit nem kell állandóan cseszegetni olyan alapvető dolgokért, mint a kedvesség, a figyelmesség, a romantika? Létezik olyan férfi, aki nem veszi cseszegetésnek, ha a barátnője szeretetre és figyelemre, a férfi társaságára vágyik? Na ugye...
2020. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, abban az esetben, ha feléri ésszel, hogy én is pont ugyanannyit dolgozom, mint ő, így a házimunkában neki is segítenie kell. Nem fogom kajával várni, ameddig ő döglik a kanapén, de ha együtt főzünk, kedveskedik nekem, akkor tőlem is viszonzásul ugyanezt kapja.
2020. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!