Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kinézetbeli gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kinézetbeli gondolok okozhatnak pártalálási nehézséget?

Figyelt kérdés
Neten sokat ismerkedtem és nem jött össze kapcsolat, de élőben sem. Kíváncsi vagyok milyen visszataszító dolgok vannak a kinézetben ami sikertelenséget okozhat.
2020. okt. 18. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
És most mi, anélkül, hogy valaha is láttunk volna téged, álljunk neki látatlanban találgatni?
2020. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Megmondod hogyan? :D
2020. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy? Nem mindegy :D
2020. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Általánosságban kérdezem.

De akár képet is küldenék szívesen magamról annak aki tudna véleményt mondani.

2020. okt. 18. 21:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát véleménye mindenkinek lenne szerintem.
2020. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki jó.
2020. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Hát, a kinézet az egy dolog (185 cm feletti magasság, jó megjelenés a minimum), de van még más is: saját lakás, saját kocsi, jó jövedelem. Ha ezek nincsenek meg, akkor bocsi!
2020. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Egy férfinál elég, ha nem vagy kifejezetten jóképű, hogy levegőnek nézzenek a nők. Ugyanezt fordítva elérni, ahhoz minimum torzszülöttnek kell lenned.
2020. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8 pár éve valaki csinált egy kisérletet redditen. Egy nő képét photoshopolta, eltorzította az arcát és a testét, elég csúnya lett szegény... Posztolta a képeket és várta a reakciókat. Szerinted hány privát üzenetet kapott mindenféle ajánlatokkal? :D (ha azt tippelted akadtak bőven jelentkezők, jól tippeltél)
2020. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy tök érdekes kérdés, nem próbáltam még így összeszednk.


Nőknél szerintem az arc "nem szépsége" (asszimetria, bőrelváltozások, rossz fogak, stb), illetve az erős túlsúly a két leggyakoribb. Egyúttal szerintem kicsit akadályozó lehet, ha egy lány nagyon magas.


Fickóknál is visszatetsző az erős túlsúly, de itt a túl vékony testalkat is. Egyúttal az alacsonyság sem előnyös.


Ez persze szubjektív vélemény, és leszögezném: egyik sem barrikád, csak ellenszél.

2020. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!