Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkán kívül nem járok sehova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkán kívül nem járok sehova hol ismerkedjek 30+?

Figyelt kérdés
Nincsen társasági életem, eléggé magányos is vagyok, ezen kívül vidéki kis faluban élek. Itt esélyem sincs ahol élek párkapcsolatra. :(
2020. okt. 19. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Már látod a problémát, változtass rajta. Munkán kívül járjál több helyre, legyen társasági életed.
2020. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Én nem értem az ilyen embereket.

Pontosan leírják, hogy sehova nem járnak, és nem ismerik föl, hogy ez a gátja a párra találásuknak. Vagy legalábbis ez is. Vagyis első körben ezen kéne változtatniuk.

Ez az elmúlt pár napban már a többedik ilyen kérdés.

2020. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Arról nem tehetek hogy ilyen élettelen a környék hogy szinte alig vannak programok. Aki tehetősebb volt az költözött.
2020. okt. 19. 12:37
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Az ilyen ember ugyanis nem megoldást akar, hanem csak sajnáltatni magát, esetleg a csodát.



Nem egy haverom van, aki elmondja, hogy mi a problémája mondom neki, hogy gratulálok, az első lépést már megtette, hogy azonosította pontosan a bajt, már csak változtani kell rajta.


Soha egyik egy fűszálat nem tett keresztbe, hogy ő változtasson, nyafog tovább, vagy reméli, hogy annak ellenére majd megtalálja őt a jobb munka, a párkapcsolat, vagy bármi, amire vágyik.



F

2020. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Merre laksz? Én Hajdu-Bihar és szintén ez a bajom? Nincs ott a közeledben nagyobb város ahol sok emberrel talizhatnál? Meki vagy valami nagy pláza? Sportolni is eljárhatnál.
2020. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy többen vagyunk így, de például egy ilyen #4-es hozzaszolo csak ír valamit, de fogalma sincs hogy ez milyen sz.r helyzet
2020. okt. 19. 12:44
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Ha jársz nyaralni, nyaranta, nyaralásokon is lehet.
2020. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Tindert tudod használni, csak állíts be nagyobb távolságot, hogy több embert hozzon ki.
2020. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Tettél egy ténymegállapítást ami helyálló. Azaz ha nem ismerkedsz új emberekkel, nem alakítasz ki új kapcsolatokat akkor tényleg igen nehéz lesz párt találnod - mert nem ismeritek meg egymást. Próbálkozhatsz interneten, de még jobb lenne ha kimozdulnál a saját kis komfortzónádból.
2020. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
#3: mégis hol laksz? Beülsz az autóba, fél óra alatt nem jutsz el egy nagyobb városba? Kétlem.
2020. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!