Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak lányok akik ismerkednén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok akik ismerkednének olyan fiúval akinek nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Zárkózott és egy kicsit önbizalom hiányos is vagyok.

Van inkább az olyan fiú a jobb akinek volt már 2-3 barátnője?


2020. okt. 20. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért félsz a lányoktól?
2020. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt eddig két barátnőm. Lányok jöhettek. ;) Az összebújós karjaimban a nőt átkarolva közös alvás nem egyenlő a szexel és jelentkezni lehet. :)

30/F

2020. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Muszáj, hogy legyenek, különben senkinek se lett volna soha barátnője.
2020. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha csak olyannal ismerkednének akinek már volt, akkor senki nem ismerkedne...
2020. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdés feltévéséből gyanítom, hogy nem én vagyok az a korosztály, akinek a válaszát várod, de nekem a 20as éveim elején, amikor ismerkedtem, kb. mindegy volt, milyen az előélete a srácnak, amíg nem mindent dugott meg, ami nőnemű és mozgott. Amikor az exemmel összejöttem, nem volt túl tapasztalt, egy kapcsolata volt, és amilyen volt az elmondása szerint, nem sokkal volt előrébb, mintha szűz lett volna. Engem nem zavart.

Biztos vannak olyan lányok is, akiket ez zavar, de azok ált. felszínesek, és azért az ilyet ki lehet szűrni.

2020. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok a fura, de nekem még előny is lenne. Oké, lehet hogy azért, mert nekem se volt kapcsolatom soha, de én jobban örülnék egy szintén tapasztalatlan fiúnak.
2020. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!