Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok nagyrésze tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagyrésze tényleg csak a legjobb fiúkat akarja?

Figyelt kérdés

Én neten sokat próbálkoztam, de pár üzenetváltásnál nem lett több sajnos.

Mennyivel könnyebb lenne ha a lányok észrevennék a szolidabb fiúkat is:/


2020. okt. 20. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Keres szolidabb lányt. ;-)
2020. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Minden férfi és nő a legjobbat akarja, de azt kapja meg akit lehet.
2020. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Kinek mi a legjobb ?! Ha irtó jóképű de mellette egy pökhendi együgyű királyfi akkor nekem akkor se kéne ha az utolsó férfi lenne a világon de sok csaj róluk álmodozik.


Ízlés kérdése de nekem az elvontabb kocka személyiségű férfiak az eseteim.


26/N

2020. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Minden nő a legjobb pasik egyikét akarja. Még az is, aki itt folyton tagadja. Az megint más kérdés, hogy nyilván csak egy kis részük tudja őket megkapni (nem dugásra, hanem kapcsolatra), a többinek előbb vagy utóbb be kell látni, hogy vagy beéri egy átlagos férfival vagy örökre egyedül marad.
2020. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Mellesleg a pasik is a legjobb nőket akarják.
2020. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
... de tökéletesen elfogadják az átlagos külsejű nőket. Ezzel szemben a nők sorscsapásnak és selejtnek tekintik azokat a férfiakat, akiket reálisan megkaphatnak.
2020. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Mindenki azt és olyat akar megkapni, ami neki a jó. Ha a másiknak ez nem jó, akkor nincs komoly kapcsolat.

Te talán nem válogatsz? Hol van az előírva, hogy akit megszólítasz, az azonnal beléd szeressen? A társkeresés hosszú távra válogatásból és visszautasításokból IS áll. Nem tudtad?

2020. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

A férfiak is jó nőket akarnak just sayin'.

Nyílvánvaló, hogy mindenki a legjobbat szeretné. A boltban is a legszebb, legfrissebb, legjobb húsú almát szeretnéd megvenni, nem a szottyadt ütődöttet ami már meg is kásásodott.

2020. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
Mivel a nő választ, a nő várja el h meghódítsák, a nő várja el h ködösítsék, ezért megteheti h válogat. De addig válogat, amíg sok szék közül marad a macska, ami természetesen a férfiak hibája, mert donkihóótee csak kihasználta. Nekik nem kell normális ember, hozzávaló ember, majd csak akkor ha időapu kopogtat. De melyik értelmes fickónak kell másnak a levetett szemete? Ki akar szamár lenni mert a ló lelökte? Én nem.
2020. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es, akkor a logikád szerint a legtöbb nő egyedül van. Pedig a való élet nem ezt mutatja.
2020. okt. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!