Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki az elmúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki az elmúlt egy hónapban, a járványhelyzet eldurvulása óta ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés
Hol ismerkedtetek? Befolyásolta-e valahogy a történéseket a járvány?

2020. okt. 21. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyetemen ismertem meg. Maximum annyiban befolyásolja a járvány a dolgot, hogy inkább egymáshoz megyünk át, nem nagyon járunk el programokra és addig nem találkoztunk, ameddig egyikünk karanténban volt.
2020. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én valamivel korábban, nyár végén ismertem meg. De nekünk sincs "semmi program". Leginkább egymásnál vagyunk, filmezünk, főzünk, sütünk, társasozunk. Néha sétálunk, de ennyi. Kicsit hiányzik a lófrálás, de igazából ez tőle függetlenül is hiányzik.
2020. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi még màrciusban ismerkedtünk meg, a kijàràsi korlàtozàs előtt 1 héttel, tinderen. Azóta elköltöztünk hozzà.

Ha nem lennék beteg màr pont két hete, akkor eljàrnànk sétàlgatni ide-oda. Nem vagyok annyira eljàrogatós, és ő sem, nem bulizgatni meg plàzàzni mennénk, hanem csak el körülnézni fél óràkra. Mostanra úgy néz ki, hogy Covidos lettem (eddig nem akart teszteltetni a hàziorvos), így sokàig "raboskodhatok" még, ugyanis csütörtök este kért tesztet, a mentőnek viszont még se hìre, se hamva. Mire ideér, meg meglesz az eredmény, addigra lesz jövő hét vége, onnantól meg jön a 14 napos hivatalos karantén...

Itthon vagyunk, ő home office-ban dolgozik, nekem a szabim megy. Beszélgetünk, filmezünk, én próbàlok aludni, míg ő meccset néz, de van olyan is, hogy csak összebújva fekszünk.

2020. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!