Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érdekes az élet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érdekes az élet a vagyoni különbségeknek köszönhetően. Egyetértés van?

Figyelt kérdés

Aki teli van pénzzel, az olyan nőt kap, amilyet akar.

Akár külföldre is kilehet menni. Még Amerikába is.

De az átlagfizetésű embereknek nem kapnak semmit a földi jóbol.

Most az, hogy egyeseknek nincs olyan autója vagy háza, amilyet szeretne, az egy dolog. De hogy maga a test(nő) is a piaci szegmens része lett, miszerint annak adatik meg, akinek teli van a zsebe, az már komoly gond.

Itt ezek a rosszindulatú kis fruskák csak szívni akarják az emberek energiát, meg marakodni. Nem pedig az a cél, hogy örömet okozzanak.

Ilyen világot élünk. Itt maximum már csak rosszabb lesz a helyzet.



2020. okt. 21. 22:24
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
48%

A kérdés maga baromság, de az tényleg szomorú, hogy mekkora lett a gazdasági szakadék. "Vicces", amikor gazdagék egyszeri "kisebb" bevásárlása megegyezik a nyugdíjas egész havi bevételével. Vagy amikor újgazdagék 8 éves "szemefénye" akkora zsebpénzt kap, ami megegyezik egy átlagos heti keresettel.


De hát ez van, a "nyugati típusú kapitalizmus" ezzel jár. Hatalmas szerencséje ennek a rendszernek, hogy nincsen létező alternatívája - legalábbis egyenlőre.

2020. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy kérdező.
2020. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Nagyon frusztrált és gyerekes az, ahogy a szánalmas szót használod.
2020. okt. 21. 22:43
 4/58 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért van, hogy rengeteg full gazdag nem talál párt? Minek csinálják a házasodk a gazda és hasonló műsorokat, ha 1 traktor magában 16 millió?
2020. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
93%
Senki nem mondta, hogy legyél csóró. 2 munkahelyre is lehet ám menni meg tanulni...ilyenek.
2020. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%

Miért vannak olyan férfiak, akik konkrétan megvenni akarják a nők szeretetét és a pénzen kívül nem raknak semmi pluszt egy kapcsopatba?


Nekik erre van igényük így találnak egymásra, ha te nem ilyen nőt akarsz akkor ne olyat válassz!

2020. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
94%

A haverok is gyakran jönnek ezzel a pénz van akkor minden ujjra 10 nő jut dumával.


Mindig megkérdezem őket, hogy szerintük mennyi pénz kell ehhez? Jellemezően sokkal kisebb összeget mondanak, mint amennyit keresek, de sehol a 10 nő minden ujjamra, de még a harmada se

2020. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz not, olyat akit hozzad illik. Facen benne vagyok egy csoportban, ahol egy noci most irta be, h 4 gyereke van es nem tud maganak venni sminkcuccot, mert a gyerekek nem engedheti meg maganak. Ramentem az adatlapjara es ott van berakva, h kapcsolatban egy csavoval. A csavo adatlapjan ki van irva, h 8 osztalya van. A nonek az van kiirva, htb (haztartasbeli, szoval nincs munkaja, a haztartast viszi, 0 forintos sajat bevetellel)

Szoval ha egy 8 osztalyos csavo tud not szerezni, akkor mindenki tud. Szerinted neki mennyire van tele a zsebe, h smink

2020. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
50%
Én csak 250 ezret keresek, de beláthatóan 10 éven belül örökölök majd olyan 40 milliót. Még huszonéves vagyok. Nem kívánom senki halálát, de sajnos ez lesz a helyzet 90% eséllyel. Ez minek számít? Akkor én most csóró vagyok, vagy gazdag?
2020. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
94%

Én szerelmet szeretnék.

Fővárosi vagyok és nem szoktam reklámozni, hogy saját lakásom van - főleg vidéki lakás nélküli férfiaknak -, mert rengetegen könnyebben beleszeretnek ebbe a ténybe, mint belém.

2020. okt. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!