Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon egy kicsit érdekeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy kicsit érdekeltem vagy tényleg csak útbaigazitást kért?

Figyelt kérdés

Pár napja történt eset, de eszembe jut a nap folyamán, hogy vajon mi volt a szándéka. Persze lehet, hogy csak én élek ilyen izoláltan, de nem nagyon szokott előfordulni, hogy random ember leszólítson.

Szóval a lényeg, hogy buszról leszállva egy srác odalépett hozzám és megkérdezte, hogy hogy juthat el x helyre. Én elmagyaráztam neki, ilyen alagúton kell keresztülmenni, de ő azt hitte, hogy metróaluljáróra gondolok, szóval mondtam, hogy én is úgyis arra megyek. Ilyen negyedórás séta volt, tök jól elbeszélgettünk, meg minden. Amúgy tök jól elmondta, hogy hova megy és miért, tehát valószínüleg tényleg volt indoka, azaz nem ismerkedni akart, meg ráadásul azt sem tudhatta, hogy én is pont arra megyek.


A lényeg, hogy tök szimpatikus srác volt és szívesen tartanám vele a kapcsolatot (akár baráti szinten, sőt, inkább úgy), de ugye csak egymás nevét mondtuk meg, szóval ha én is olyan szimpatikus lettem volna neki, mint ő én nekem, akkor valószínű, hogy elkérte volna a számomat vagy facebook-on bejelölt volna, vagy ilyesmi, ugye?



2020. okt. 25. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Egy kicsit érdekelted. Barátkozni meg ne akarj férfival, mert ez ritkán működik.
2020. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod. Sok férfi eleve ódzkodik az utcai ismerkedéstől, mert ha csak itt is elolvasol pár hasonló kérdést, a nők nagy része utálja az ilyesmit. Szerintem semmi vesztenivalód nincs, ha bejelölöd őt, és megírod neki, amit itt leírtál. Legfeljebb elutasít, vagy nem válaszol, de még akármi is kisülhet a dologból. És ha nem is jön össze, legalább nem emészted magad azzal, hogy mi lett volna, ha megteszed.
2020. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha én is menni akarok valahova, nyilván nem ismerkedés szándékkal szólítok le akárkit. Csak információra van szükségem.

Ha akarhatott volna valamit, akkor tovább maradt volna melletted és érdeklődött volna felőled.

A bemutatkozás meg olyan alap dolog, hogy szerintem nem érdemes azt ismerkedésnek venni.

Ha meg folytatni szeretted volna a barátságot, akkor ilyenkor nyugodtan tereld abba az irányba. :) Férfinak is jól esik, és nem kell arra hajazni, hogy csak akkor, amikor a férfinak áll szándékában. Neked is szándékodban állhat.

2020. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Azt fogja gondolni, hogy még ártatlanul az utcai eligazítás kérését is meg kell gondolnia.

Legközelebb egy nagymama korúhoz fordul, az vélhetően nem gondolja azt,

hogy ismerkedni akar.

Jajjj!

2020. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizonyára van párja és csak információt kért, különben kezdeményezett volna (vagy félénk).

Ffi.

2020. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!